Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2019

 

26.3.2019 - včera v odpoledních hodinách se Chance a Falkovi narodila smetanová štěňátka - 4 kluci a 1 holčička. Porodní váha se pohybovala mezi 515 až 580 gramy, takže opět žádní drobečkové. Chance byla moc šikovná, všechno zvládla v klidu a pohodě. Přeji všem hodně zdraví, ať krásně prospívají. Fenečka je zadaná, dva kluci jsou ještě volní. Pro případné dotazy a rezervaci volejte chovatelku paní Pavlu Bílou - tel. 776 177 869.

chance-a-jeji-miminka.jpg   

 

26.3.2019 - kulaté výročí - naší Sandře je 10 let. Uběhlo to jako voda. Stále mám před očima den, kdy jsem si pro ni jela do Veverské Bítýšky. Seděla jsem u Hubíků v kuchyni, a jak mě Sandra spatřila, letěla ke mně, sedla si mi k nohám a nechtěla ode mě odejít. Věděla hned od prvních minut, že k sobě patříme, že jsem si přijela právě pro ni. Byla to láska na první pohled. Sandruško, nepřejeme ti k tvým narozeninám nic jiného než zdraví a zase zdraví, všechno ostatní máš. Na fotce jako tříměsíční štěně.

sandra.jpg

 

20.3.2019 - Wookie Od šeříku (Ulimka a Falko) - 11 týdnů - velký pohodář, šťastné a veselé štěně.  

wookie11.jpg

wookie-11-tydnu.jpg

wookie-11-t.jpg

wookie.jpg

 

a Wookie trochu jinak (maminka Ulimka je tou nejlepší učitelkou)

caniska.jpg

caniska1.jpg 

 

13.3.2019 - Falko je oficiálně polským šampionem. 

polsky-sampion.jpg

 

5.3.2019 - Violka a Falko čekají štěňátka!!! Violka, celým jménem Hi I´m Violett Bloomingen gold je fenka importovaná z Polska. Je zdravá - DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní. Violka má také genetické testy v pořádku - GR PRA1,2 negativní, PRA-prcd negativní, ICT carrier a GRMD - zdravá. Violka je českou junioršampionkou a polskou šampionkou krásy, čekatelkou interšampiona a šampiona ČMKU, národní vítězkou. Má velmi temperamentní, milou a kontaktní povahu. Štěňátka by se měla narodit v polovině dubna, k odběru pak budou v polovině června. Budou vychovávána v rodině s malými dětmi, zvyklá na běžný chod domácnosti. Pro více informací a případnou rezervaci štěňátek kontaktujte, prosím, paní Lucii Vetešníkovou (Liberec) - tel. 777 137 034 nebo mail lucka.lbc@centrum.cz.

O Violce se dozvíte zde: http://www.verobell-kennel.cz/index.php/nase-feny/18-profily-fen-a-psu/6-hi-i-m-violett-bloomingen-gold.

 falko-a-violka.jpg

violka.jpg

  

5.3.2019 - Winnie a Wookie na první socializační procházce po Valticích. Wookie zůstává v rodné CHS Od šeříku a bude spolu s maminkou Ulimkou pracovat jako canisterapeut v zařízeních různého typu. Winnie bude získávat první zkušenosti také v rodné CHS a později bude připravována na práci doprovodného slepeckého psa. Hodně štěstí štěňátka!!!  

winnie-a-wookie-na-prochazce.jpg

wookie.jpg

 

27.2.2019 - pár fotek osmitýdeních štěňat v CHS Od šeříku (Ulimka a Falko)

wasabi.jpg

wasabi1.jpg

www-8-tydnu.jpg

www-8t.jpg

www-8.t.jpg

pernata.jpg

wasabi2.jpg

 

26.2.2019 - Dustin Moravia Gold Heart (Falko a Ebbi Gold Heart) má vyhodnocené RTG kloubů u MVDr. Deckera - DKK 0/0, DLK 0/0. Moc gratuluji!!!

 

25.2.2019 - First Chance Estrella de Oro je březí. Narození smetanových štěňátek v CHS Od Habrovického rybníka očekáváme koncem března. Falko a Chance jsou si typově hodně podobní. Fenečka má pěkný rodokmen, je zdravá (DKK i DLK 0/0, GR-PRA1 - čistá), velmi šikovná, temperamentní v lovecké práci, ale zklidněná při práci s dětmi, má milou a kontaktní povahu. Chance pracuje jako aktivní canisterapeut v dětském centru komplexní péče Demosthenes. Také některá štěňátka by měla pokračovat v canisterapii jako jejich maminka. V případě zájmu o štěňátka z tohoto spojení kontaktujte paní Pavlu Bílou - tel. 776 177 869.   

chance.jpg

 

19.2.2019 - WWW aneb Winnie, Wookie, Wasabi - 6 týdnů (Ulimka a Falko) 

www.jpg

 

10.2.2019 - něco z mámy, něco z táty, to je Ayla Ebi garden (Belinka) - 5,5 měsíce 

belinka.jpg

 

5.2.2019 - štěňátkům Lili a Falka v CHS Misantos bylo 7 týdnů, jsou naočkovaná, načipovaná a připravená na cestu do nových domovů. Přejeme jim do života hodně štěstí, lásky a hlavně pevné zdraví.   

misantos.jpg

misantos1.jpg

 

4.2.2019 - štěňátkům v CHS Od Šeříku (Ulimka a Falko) byl měsíc. Jsou to chlupaté kuličky. 

od-seriku.jpg

od-seriku1.jpg

od-seriku2.jpg

winnie-od-seriku.jpg

 

4.2.2019 - DUO-CACIB Brno - dcera Heidi a Falka Josephine Bismilláhi si v Brně rozdělala českého šampiona krásy. Vystavovala se ve třídě otevřené a ve velké konkurenci 12 přihlášených fen získala pěkný posudek a V1, CAC. Posuzovala švýcarská rozhodčí paní Jaussi Yvonne. Katko, gratuluji!!!   

pepca.jpg

 

1.2.2019 - krásná jména mají štěňátka v CHS Od Šeříku. Pejsek se jmenuje Wasabi a holčičky Winnie a Wookie.

31.1.2019 - pejsek v CHS Misantos už má své budoucí majitele.

29.1.2019 - v CHS Misantos (okr. Karlovy Vary) se uvolnila rezervace na pěkného smetanového pejska s krásným pigmentem po Lili a Falkovi. Jmenuje se Werner a bude k odběru cca za dva týdny. V případě vašeho zájmu volejte chovatele Míškovi na tel. 606 618 992 nebo na pevnou linku 353 449 554.  

falko-a-lili.jpg

 

29.1.2019 - Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) si užívá sněhových radovánek 

snehurka-a-zima.jpg

snehurka-a-zima1.jpg

 

27.1.2019 - Paddy Diamond in the heart (Issabela a Falko) se poprvé v devíti měsících vystavoval ve třídě mladých a na dnešní mezinárodní výstavě v Nitře získal krásný posudek, Excellent 1, CAJC, a stává se tak čekatelem slovenského juniorského šampiona. Posuzovala paní Jana Janek. 

Paddy a jeho vrhová sestra Polly se vystavovali v Nitře také v pátek a oba shodně získali výbornou a druhé místo. Posuzoval rakouský rozhodčí pan Peter Berchtold. Oběma moc gratuluji ke krásným výsledkům!!! 

paddy-cajc.jpg

paddyno.jpg

Paddy s Mirkem

 

22.1.2019 - Gryff má dnes narozeniny, my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví - jak se zpívá v písničce. Gryffine, přejeme ti další krásné dny, ať ti to šlape a chutná ti. Máme tě moc rádi a každý den, který s námi prožiješ, bereme jako svátek a moc si toho vážíme. Ať tě dobrá nálada neopouští.  

 

20.1.2019 - letošní výstavní sezónu jsme zahájili v polském Lubinu, kde se konala VI. International Dog Show. Goldeny posuzovala paní Krystyna Opara z Polska. Falko si vyběhal Excellent 1, CWC, a splnil tak poslední podmínku pro získání titulu šampiona krásy páté země. Posudek tentokrát nemáme, protože pro velký počet posuzovaných psů v kruhu (106) se posudky nevypisovaly.

Na výstavě jsme byli spolu s Petrou Matouškovou a její JCh Crazy Sweet Albipolis (Falkovou dcerou). Také Crazy dopadla stejně jako Falko a o velký krok se přiblížila k dospělému šampionu krásy Polska. Moc gratuluji!!! Na fotce Falko s Crazy.   

falko-s-crazy.jpg

crazy-s-falkem.jpg

 

11.1.2019 - štěňátka Ulimky a Falka

ulimky-stenatka5.jpg 

ulimky-stenatka.jpg

ulimky-stenatka1.jpg

ulimky-stenatka2.jpg

ulimky-stenatka3.jpg

ulimky-stenatka4.jpg

 

6.1.2019 - Smolíček Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) ve výcviku na asistenčního psa 

smolicek.jpg

 

6.1.2019 - Archer Ebi garden (Bonnie Ze zlaté skalky a Falko) - 4,5 měsíce

archer.jpg  

 

5.1.2019 - lední medvěd Paddy Diamond in the heart - devět měsíců 

paddy.jpg

paddy1.jpg

 

4.1.2019 - já na bráchu, brácha na mě, aneb "Falko, pojď si hrát"

falko-a-hermi.jpg

falko-a-hermina.jpg

falko-a-hermiona.jpg

falko-a-hermiona1.jpg

f-a-h.jpg

h-a-f.jpg

 

3.1.2019 - v dnešních ranních hodinách se ve Valticích v CHS Od Šeříku narodila Ulimce a Falkovi velmi akční štěňátka - dvě holčičky a jeden kluk. Jsou to pěkní cvalíci - 560, 570 a 660 gramů. Uli se o ně vzorně stará, je to báječná a spokojená mamina. Přeji všem hodně zdraví!!!

Štěňátka jsou zadaná.  

uli-a-falko.jpg

 

2.1.2019 - dnes vzpomínáme na nedožité 17. narozeniny našeho prvního goldena, na Brada The Best Baron, který nás opustil ve věku 14 let a tří měsíců. Nikdy na něho nezapomeneme, navždy zůstane v našich vzpomínkách jako pes se zlatým kožíškem a se zlatým srdíčkem, jako nejvěrnější kamarád Gryffa.  

brad.jpg

 

1.1.2019 

Do nového roku 2019 vám všem přeji hodně zdraví, pohody a splnění všech snů a přání. Ať je nadcházející rok o moc lepší než ten, který právě skončil.   

pf-2019.jpg