Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2019

19.5.2019 - vrh H v CHS Apraxia Felon (Clarka a Falko) oslavil první narozeniny. Všem štěňatům přeji všechno nej, hodně zdraví a spoustu krásných zážitků. Na fotkách Happy Monty. Vyrostl z něho moc pěkný mohutný pes.

monty.png

monty1.jpg

 

17.5.2019 - Wookie Od šeříku (Ulimka a Falko) - věčně rozesmátá holčička, která rozdává radost a pohodu všem lidem kolem sebe. 

wookie-a-canis.jpg

wookie-a-canis1.jpg

 

a po canisterapii zasloužený aktivní odpočinek 

wookie-s-jezevcickou2.jpg

wookie-s-jezevcickou.jpg

wookie-s-jezevcickou1.jpg

 

17.5.2019 - některá štěňátka v CHS Verobell (Violka a Falko) 

verobell.jpg

verobell1.jpg

verobell2.jpg

verobell3.jpg

 

17.5.2019 - Sid Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko), který je ve výcviku na asistenčního psa ve společnosti Šťastný pes - handicap, složil zkoušku doprovodného psa BH s vynikajícím výsledkem 55 bodů z 60. Gratuluji!!!

sid.jpg

 

13.5.2019 - Speciální výstava retrieverů KCHLS v Humpolci

Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) získala svůj první titul CAC a stává se tak čekatelkou českého šampiona krásy a klubového šampiona KCHLS. Moc gratuluji a posílám pozdrav do Chlupatého štěstí!!! Sněhurka se vystavovala o den dříve také na klubové výstavě a získala výbornou bez pořadí.

snehurka-cac.jpg

snehurka1-cac.jpg

 

Vrhový bráška Sněhurky Simba si ze speciálky z mezitřídy odnáší také výbornou a pěkné páté místo. Gratuluji. 

simba.jpg

 

12.5.2019 - Krajská výstava Hradec Králové - JCh, Ch Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG 2!!! Moc gratuluji!!! Posuzoval pan Andraš Polgar ze Srbska. Crazy na snímku dole (převzato z webu KV).

Na této výstavě se předvedla ve třídě mladých i fenka Daylee Moravia gold heart (Ebby a Falko),  a také ona svoji třídu vyhrála, získala výbornou a vítěze třídy mladých. Daylee má vyhodnocené klouby od MVDr. Deckera s tímto výsledkem: DKK 2/2, DLK 0/0.

Carol Sweet Albipolis tentokrát VD.  

hk-crazy.jpg

 

11.5.2019 - Pojizerská výstava psů Mladá Boleslav 8.5.2019 - výstavní premiéru zde měla 11ti měsíční fenka  Holly Apraxia Felon (Clarka a Falko), která se pěkně předvedla, od paní rozhodčí Dolejšové získala krásný posudek a známku výborná a druhé místo z pěti přihlášených fen. Gratuluji!!! 

holly.jpg

 

7.5.2019 - první štěně po Issabele Diamond in the heart a Falkovi - Paddy Diamond in the heart (na snímku) - má úplně zdravé klouby - DKK A/A, DLK 0/0. Mám velkou radost a posílám gratulaci na Slovensko!!!  

paddynko.jpg

 

5.5.2019 - za téměr zimního počasí se ve Skochovicích konalo Ověření vlohových vlastností retrieverů, které pořádal Retriever klub CZ. Josephine Bismilláhi (Heidi a Falko) OVVR dokončila s plným počtem bodů a splnila tak poslední podmínku nutnou k uchovnění. Katko, gratuluji!!!

pepina.jpg 

 

30.4.2019  

armons_golden_hevanar_gr_letacek--2-.png

 

30.4.2019 - princezna Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko)

snehurka.jpg

 

30.4.2019 - krásná a spokojená Violka (CHS Verobell)

spokojena-violka.jpg 

 

26.4.2019 - na Slovensku očekávají štěňátka po Falkovi!!! Maminkou bude Issabela Diamond in the heart z téže CHS. Bude se jednat o opakované spojení, protože loňská štěňata byla moc povedená. Smetanová štěňátka by se měla narodit na přelomu května a června. Na sonu bylo vidět, že by jich mohlo být i víc. Na fotce Issi a Falko a pod nimi jejich společný potomek Paddy, který je slovenským šampionem štěňat a čekatelem slovenského juniorského šampiona. Na štěňátka se moc těšíme!!!

falko-a-issi.jpg

paddyno.jpg

 

26.4.2019 - také Demi Moore Apraxia Felon je březí!!! Demina je zdravá a krásná fenka s pěkným rodokmenem. Má výborné zdravotní výsledky - DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní, genetické testy - GR PRA1,2 - clear, PRA-prcd - clear, ICT - carrier. Demi je výstavně úspěšnou fenou, je českou grandšampionkou, českou, slovenskou a polskou šampionkou  krásy, čekatelkou interšampiona. Je lovecky upotřebitelnou fenou, má složeny KPZ a KZVP s titulem res.CACT. Štěňátka se narodí koncem května, mohlo by jít o početnější vrh.

Více na http://www.apraxia-felon.com/index.php/stenata.

demi.jpg

demi-postoj.jpg

GrandCh, MultiCh Demi Moore Apraxia Felon 

 

26.4.2019 - šesté štěně po Jezince a Falkovi má zdravé klouby. Sněženka Chlupaté štěstí - DKK 1/1, DLK 0/0. Vyhodnotil MVDr. Šebek CSc. Mám velkou radost a gratulaci posílám majitelce Ivě do Liberce!!! 

rozarka.jpg

 

20.4.2019 - Violčina a Falkova štěňátka v CHS Verobell rostou jako z vody. Violka má hodně mléka, a tak není divu, že štěňátka pěkně přibývají. Začínají se jim rozlepovat očička a brzy jim porodní bedýnka nebude stačit.

f-a-v.jpg

f-a-v1.jpg

f-a-v2.jpg

 

20.4.2019 - JCh Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) je čerstvou českou  šampionkou. Na dnešní MVP v Praze v Letňanech si vyběhala ve třídě pracovní V1, CAC a splnila všechny podmínky pro přiznání tohoto titulu. Velkou gratulaci posílám chovatelce a majitelce Petře Matouškové do rodné CHS Albipolis!!! 

crazy-sampion.jpg 

 

Na této výstavě se poprvé vystavovala fenka po Ebby Gold Heart a Falkovi - Daylee Moravia gold heart a v konkurenci 9 fen v mezitřídě získala výbornou. Gratuluji!!!

 

16.4.2019 - Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko)

snehurka-volny-postoj.jpg 

snehurka-1-5-roku.jpg

snehurka-aport.jpg

snehurka-bazant.jpg

 

15.4.2019 - vrhový bráška Sněhurky Simba Chlupaté štěstí má za sebou úspěšné složení psí maturity, pořádanou KCHLS u Stráže nad Nežárkou. Simba má zdravé klouby - DKK i DLK 0/0. Teď ještě nějakou výstavu a majitelé mohou zažádat o uchovnění tohoto zlatého pejska. 

 

14.4.2019 - pětidenní štěňátka po Violce a Falkovi v CHS Verobell. Je to pěkný a vyrovnaný vrh, miminka krásně prospívají a už nyní mají sytý pigment. Všechna jsou zadaná. 

v-a-f.jpg

v-a-f1.jpg

v-a-f2.jpg

 

13.4.2019 - Happy Monty Apraxia Felon - (Clarka a Falko) - 11 měsíců. Monty se vystavoval poprvé ve třídě mladých na MVP v Českých Budějovicích. Dle slov zúčastněných bylo posuzování paní rozhodčí velký propadák. Zadávala většinou VD a D, dokonce i ve třídě šampionů. Monty se pěkně předvedl, dostal hezký posudek a VD.     

happy-monty.jpg

monty-cb.jpg

monty-cb1.jpg

 

10.4.2019 - v CHS Verobell se včera narodila po Falkovi smetanová štěňátka - 2 holčičky a 4 kluci. Maminka  Violka (JCh, Ch Hi I´m Violett Bloomingen gold)  byla při porodu hodně šikovná, mlíčka má dost a o miminka se vzorně stará. Máte-li zájem o perspektivní štěňátko, volejte paní Lucku Vetešníkovou - tel. 731 675 283 nebo pište na mail lucka.lbc@centrum.cz.  

violka-a-stenatka1.jpg

violka-a-stenatka2.jpg

stenatko.jpg

 

9.4.2019 - v CHS Od Habrovického rybníka jsou nezadaní dva pejskové po Falkovi a canisterapeutické fence Chance. Již u 14 denních štěňátek probíhá raná socializace. Štěňátka budou vymazlená, zvyklá na děti a běžný provoz domácnosti. Pro více informací kontaktujte paní Pavlu Bílou - tel. 776 177 869 nebo mail wavep@centrum.cz.

falko-a-chance.jpg

socializace.jpg

chance-a-falko-14-dnu.jpg

chance-a-falko-14-d.jpg  

 

8.4.2019 - Winnie Od šeříku je vrhovou sestřičkou Wookie (Ulimka a Falko). Tato malá psí holčička je ve výcviku ve sdružení "Veď mě ve tmě". Až přijde její čas, stane se průvodcem nevidomého. Je také hodně kontaktní a velmi učenlivá. Hodně štěstí, Winnie!!!

winnie.jpg   

 

7.4.2019 - Wookie a její aporty. Wookie jsme měli možnost vidět o uplynulém víkendu ve Valticích. Je to úžasné, kontaktní, veselé štěně s obrovskou chutí zavděčit se. Je nesmírně učenlivá, však má kolem sebe báječnou psí a lidskou smečku, která ji do života dobře připravuje.   

wookie-aport.jpg

wookie-aport1.jpg

smecka-z-valtic.jpg

 

6.4.2019 - Josephine Bismilláhi (Heidi a Falko) si dnes na národní výstavě v Ostravě s paničkou vyběhala ve třídě otevřené další titul CAC. Posuzoval pan Radim Kašpar. Katko, moc gratuluji!!!

Na té samé výstavě se poprvé v kruhu proběhla ve třídě mladých i Daphne Moravia gold heart (Ebby a Falko) a v konkurenci 8 fen získala výbornou a druhé místo. Gratuluji. Daphne na fotce dole.  

daphne-mgh.jpg

 

5.4.2019 - fenka Winie Misantos (Lili a Falko) 

winie-misantos.jpg

winie.jpg 

 

2.4.2019 - Wookie Od šeříku (Ulimka a Falko) - 3 měsíce. 

wookie-3-mesice.jpg

wookie-3-m.jpg

 

2.4.2019 - Heda Apraxia Felon (Clarka a Falko) - téměř 11 měsíců

heda---rosie.jpg

 

1.4.2019 - ne, není to "apríl", ale skutečnost. Sam Chlupaté štěstí  je pátým štěnětem po Jezince a Falkovi, které má zdravé klouby: DKK A/A, DLK 0/0. Vyhodnotil MVDr. Šebek. Mám velikou radost!!! Pozdrav a gratulaci posílám nejen majitelům, ale také do Chlupatého štěstí.

   

28.3.2019 - skvělé výsledky genetických testů z Genomie 

JCh Crazy Sweet Albipolis a Carol Sweet Albipolis (rodiče: Falko a Agatha Sweet Albipolis "U") - GR PRA1,2 - clear, PRA-prcd - clear, ICT - carrier, GRMD - clear.

Obě dvě psí holky mají také shodně vyhodnocené klouby - DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní. Posílám velkou gratulaci do rodné CHS Albipolis!!!

crazy.jpg

JCh Crazy Sweet Albipolis

 

28.3.2019 - Daphne Moravia gold heart  je druhým vyšetřeným štěnětem po Ebby Gold heart a Falkovi - DKK 0/0, DLK 0/0. Vyhodnotil MVDr. Snášil. Gratuluji!!!  

daphne.jpg

 

26.3.2019 - včera v odpoledních hodinách se Chance a Falkovi narodila smetanová štěňátka - 4 kluci a 1 holčička. Porodní váha se pohybovala mezi 515 až 580 gramy, takže opět žádní drobečkové. Chance byla moc šikovná, všechno zvládla v klidu a pohodě. Přeji všem hodně zdraví, ať krásně prospívají. Fenečka je zadaná, dva kluci jsou ještě volní. Pro případné dotazy a rezervaci volejte chovatelku paní Pavlu Bílou - tel. 776 177 869.

chance-a-jeji-miminka.jpg   

 

26.3.2019 - kulaté výročí - naší Sandře je 10 let. Uběhlo to jako voda. Stále mám před očima den, kdy jsem si pro ni jela do Veverské Bítýšky. Seděla jsem u Hubíků v kuchyni, a jak mě Sandra spatřila, letěla ke mně, sedla si mi k nohám a nechtěla ode mě odejít. Věděla hned od prvních minut, že k sobě patříme, že jsem si přijela právě pro ni. Byla to láska na první pohled. Sandruško, nepřejeme ti k tvým narozeninám nic jiného než zdraví a zase zdraví, všechno ostatní máš. Na fotce jako tříměsíční štěně.

sandra.jpg

 

20.3.2019 - Wookie Od šeříku (Ulimka a Falko) - 11 týdnů - velký pohodář, šťastné a veselé štěně.  

wookie11.jpg

wookie-11-tydnu.jpg

wookie-11-t.jpg

wookie.jpg

 

a Wookie trochu jinak (maminka Ulimka je tou nejlepší učitelkou)

caniska.jpg

caniska1.jpg 

 

13.3.2019 - Falko je oficiálně polským šampionem. 

polsky-sampion.jpg

 

5.3.2019 - Violka a Falko čekají štěňátka!!! Violka, celým jménem Hi I´m Violett Bloomingen gold je fenka importovaná z Polska. Je zdravá - DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní. Violka má také genetické testy v pořádku - GR PRA1,2 negativní, PRA-prcd negativní, ICT carrier a GRMD - zdravá. Violka je českou junioršampionkou a polskou šampionkou krásy, čekatelkou interšampiona a šampiona ČMKU, národní vítězkou. Má velmi temperamentní, milou a kontaktní povahu. Štěňátka by se měla narodit v polovině dubna, k odběru pak budou v polovině června. Budou vychovávána v rodině s malými dětmi, zvyklá na běžný chod domácnosti. Pro více informací a případnou rezervaci štěňátek kontaktujte, prosím, paní Lucii Vetešníkovou (Liberec) - tel. 777 137 034 nebo mail lucka.lbc@centrum.cz.

O Violce se dozvíte zde: http://www.verobell-kennel.cz/index.php/nase-feny/18-profily-fen-a-psu/6-hi-i-m-violett-bloomingen-gold.

 falko-a-violka.jpg

violka.jpg

  

5.3.2019 - Winnie a Wookie na první socializační procházce po Valticích. Wookie zůstává v rodné CHS Od šeříku a bude spolu s maminkou Ulimkou pracovat jako canisterapeut v zařízeních různého typu. Winnie bude získávat první zkušenosti také v rodné CHS a později bude připravována na práci doprovodného slepeckého psa. Hodně štěstí štěňátka!!!  

winnie-a-wookie-na-prochazce.jpg

wookie.jpg

 

27.2.2019 - pár fotek osmitýdeních štěňat v CHS Od šeříku (Ulimka a Falko)

wasabi.jpg

wasabi1.jpg

www-8-tydnu.jpg

www-8t.jpg

www-8.t.jpg

pernata.jpg

wasabi2.jpg

 

26.2.2019 - Dustin Moravia Gold Heart (Falko a Ebbi Gold Heart) má vyhodnocené RTG kloubů u MVDr. Deckera - DKK 0/0, DLK 0/0. Moc gratuluji!!!

 

25.2.2019 - First Chance Estrella de Oro je březí. Narození smetanových štěňátek v CHS Od Habrovického rybníka očekáváme koncem března. Falko a Chance jsou si typově hodně podobní. Fenečka má pěkný rodokmen, je zdravá (DKK i DLK 0/0, GR-PRA1 - čistá), velmi šikovná, temperamentní v lovecké práci, ale zklidněná při práci s dětmi, má milou a kontaktní povahu. Chance pracuje jako aktivní canisterapeut v dětském centru komplexní péče Demosthenes. Také některá štěňátka by měla pokračovat v canisterapii jako jejich maminka. V případě zájmu o štěňátka z tohoto spojení kontaktujte paní Pavlu Bílou - tel. 776 177 869.   

chance.jpg

 

19.2.2019 - WWW aneb Winnie, Wookie, Wasabi - 6 týdnů (Ulimka a Falko) 

www.jpg

 

10.2.2019 - něco z mámy, něco z táty, to je Ayla Ebi garden (Belinka) - 5,5 měsíce 

belinka.jpg

 

5.2.2019 - štěňátkům Lili a Falka v CHS Misantos bylo 7 týdnů, jsou naočkovaná, načipovaná a připravená na cestu do nových domovů. Přejeme jim do života hodně štěstí, lásky a hlavně pevné zdraví.   

misantos.jpg

misantos1.jpg

 

4.2.2019 - štěňátkům v CHS Od Šeříku (Ulimka a Falko) byl měsíc. Jsou to chlupaté kuličky. 

od-seriku.jpg

od-seriku1.jpg

od-seriku2.jpg

winnie-od-seriku.jpg

 

4.2.2019 - DUO-CACIB Brno - dcera Heidi a Falka Josephine Bismilláhi si v Brně rozdělala českého šampiona krásy. Vystavovala se ve třídě otevřené a ve velké konkurenci 12 přihlášených fen získala pěkný posudek a V1, CAC. Posuzovala švýcarská rozhodčí paní Jaussi Yvonne. Katko, gratuluji!!!   

pepca.jpg

 

1.2.2019 - krásná jména mají štěňátka v CHS Od Šeříku. Pejsek se jmenuje Wasabi a holčičky Winnie a Wookie.

31.1.2019 - pejsek v CHS Misantos už má své budoucí majitele.

29.1.2019 - v CHS Misantos (okr. Karlovy Vary) se uvolnila rezervace na pěkného smetanového pejska s krásným pigmentem po Lili a Falkovi. Jmenuje se Werner a bude k odběru cca za dva týdny. V případě vašeho zájmu volejte chovatele Míškovi na tel. 606 618 992 nebo na pevnou linku 353 449 554.  

falko-a-lili.jpg

 

29.1.2019 - Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) si užívá sněhových radovánek 

snehurka-a-zima.jpg

snehurka-a-zima1.jpg

 

27.1.2019 - Paddy Diamond in the heart (Issabela a Falko) se poprvé v devíti měsících vystavoval ve třídě mladých a na dnešní mezinárodní výstavě v Nitře získal krásný posudek, Excellent 1, CAJC, a stává se tak čekatelem slovenského juniorského šampiona. Posuzovala paní Jana Janek. 

Paddy a jeho vrhová sestra Polly se vystavovali v Nitře také v pátek a oba shodně získali výbornou a druhé místo. Posuzoval rakouský rozhodčí pan Peter Berchtold. Oběma moc gratuluji ke krásným výsledkům!!! 

paddy-cajc.jpg

paddyno.jpg

Paddy s Mirkem

 

22.1.2019 - Gryff má dnes narozeniny, my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví - jak se zpívá v písničce. Gryffine, přejeme ti další krásné dny, ať ti to šlape a chutná ti. Máme tě moc rádi a každý den, který s námi prožiješ, bereme jako svátek a moc si toho vážíme. Ať tě dobrá nálada neopouští.  

 

20.1.2019 - letošní výstavní sezónu jsme zahájili v polském Lubinu, kde se konala VI. International Dog Show. Goldeny posuzovala paní Krystyna Opara z Polska. Falko si vyběhal Excellent 1, CWC, a splnil tak poslední podmínku pro získání titulu šampiona krásy páté země. Posudek tentokrát nemáme, protože pro velký počet posuzovaných psů v kruhu (106) se posudky nevypisovaly.

Na výstavě jsme byli spolu s Petrou Matouškovou a její JCh Crazy Sweet Albipolis (Falkovou dcerou). Také Crazy dopadla stejně jako Falko a o velký krok se přiblížila k dospělému šampionu krásy Polska. Moc gratuluji!!! Na fotce Falko s Crazy.   

falko-s-crazy.jpg

crazy-s-falkem.jpg

 

11.1.2019 - štěňátka Ulimky a Falka

ulimky-stenatka5.jpg 

ulimky-stenatka.jpg

ulimky-stenatka1.jpg

ulimky-stenatka2.jpg

ulimky-stenatka3.jpg

ulimky-stenatka4.jpg

 

6.1.2019 - Smolíček Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) ve výcviku na asistenčního psa 

smolicek.jpg

 

6.1.2019 - Archer Ebi garden (Bonnie Ze zlaté skalky a Falko) - 4,5 měsíce

archer.jpg  

 

5.1.2019 - lední medvěd Paddy Diamond in the heart - devět měsíců 

paddy.jpg

paddy1.jpg

 

4.1.2019 - já na bráchu, brácha na mě, aneb "Falko, pojď si hrát"

falko-a-hermi.jpg

falko-a-hermina.jpg

falko-a-hermiona.jpg

falko-a-hermiona1.jpg

f-a-h.jpg

h-a-f.jpg

 

3.1.2019 - v dnešních ranních hodinách se ve Valticích v CHS Od Šeříku narodila Ulimce a Falkovi velmi akční štěňátka - dvě holčičky a jeden kluk. Jsou to pěkní cvalíci - 560, 570 a 660 gramů. Uli se o ně vzorně stará, je to báječná a spokojená mamina. Přeji všem hodně zdraví!!!

Štěňátka jsou zadaná.  

uli-a-falko.jpg

 

2.1.2019 - dnes vzpomínáme na nedožité 17. narozeniny našeho prvního goldena, na Brada The Best Baron, který nás opustil ve věku 14 let a tří měsíců. Nikdy na něho nezapomeneme, navždy zůstane v našich vzpomínkách jako pes se zlatým kožíškem a se zlatým srdíčkem, jako nejvěrnější kamarád Gryffa.  

brad.jpg

 

1.1.2019 

Do nového roku 2019 vám všem přeji hodně zdraví, pohody a splnění všech snů a přání. Ať je nadcházející rok o moc lepší než ten, který právě skončil.   

pf-2019.jpg