Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2019

 

13.7.2019 - Walda Misantos (Lili a Falko) - 7 měsíců. 

walda.jpg

walda1.jpg

walda2.jpg

 

13.7.2019 - Ondrášek se Sidem Chlupaté štěstí. Sid je úžasný pes s obrovským srdíčkem. Věřím, že postiženému Ondráškovi bude tím nejlepším kamarádem. Jsou spolu teprve pár dnů a už nyní je z fotek vidět, jak si to kluci spolu užívají. 

ondrasek-a-sid2.jpg

ondrasek-a-sid1.jpg

 

13.7.2019 - štěňatům v Černilově (Hradec Králové) byl týden, všechna zdvojnásobila svoji váhu, některá váží přes kilo. Mají nádherný pigment. Více informací a fotek najdete na webu: https://chsonemorelight-eu.webnode.cz/. Někteří pejskové jsou ještě nezadaní. 

chs-one-more-light.jpg

chs-one-more-light1.jpg

 

10.7.2019 - Carol Sweet Albipolis - Zoyenka (Agatha a Falko) - příprava na zkoušky.

carol-sweet-albipolis.jpg

carol-sweet-albipolis1.jpg

carol-sweet-albipolis2.jpg

 

10.7.2019 - pěkná štěňata v CHS Apraxia Felon

cervena-a-modry.jpg

hnedy-a-fialova.jpg

ruzova-a-zeleny.jpg

oranzova.jpg

 

8.7.2019 - Dogfestival Veľká Ida 6.- 7.7.2019

Po oba dva dny se dařilo patnáctiměsíčnímu Paddymu Diamond in the heart (Issabela a Falko). Od maďarských rozhodčí získal 2x V1, 2x CAJC, 2x BOJ, a dokončil tak Slovenského juniorského šampiona krásy. Paddy byl šikovný už jako malé štěně - v šesti měsících se stal Slovenským šampionem štěňat. V sobotu se zúčastnil i odpoledních soutěží o BIG Junior a dostal se do užšího výběru pěti nejlepších juniorů VIII. skupiny. Moc gratuluji a přeji ještě hodně takových úspěchů!!!

paddy-portret1.jpg

 

6.7.2019 - Sam Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) úspěšně dokončil OVVR u Velkého Meziříčí jako třetí nejlepší pes těchto zkoušek. Zkoušek se zúčastnilo 21 retrieverů. Získal plný počet bodů (232) a oba aporty byly se zvěří. Moc gratuluji!!!  

sam.jpg

 

4.7.2019 - dnes v nočních a ranních hodinách se v CHS One more light narodila Maye a Falkovi štěňátka - 4 holčičky a 6 kluků. Vše šlo přirozenou cestou, Majda se o štěňátka krásně stará, bude z ní skvělá máma. Štěňátkům se do hodiny po narození začaly zabarvovat čumáčky a ouška, mají už nyní pěkný pigment. Moc gratulujeme a přejeme hodně zdraví nejen štěňátkům, ale i jejich mamince!!! Více informací najdete už brzy na www.chsonemorelight-eu.webnode.cz. Štěňátka budou mít po rodičích GR PRA1,2 negativní, PRA-prcd negativní a ichtyóza nepostižen(a) - jak Maya, tak i Falko jsou oba čistí, žádné ze štěňat nebude mít lupy a nebude ani přenašeč.   

maya-a-stenatka.jpg

 

4.7.2019 - štěňatům v CHS Apraxia Felon bylo 38 dnů. 

stenata-v-af.jpg

stenata-v-af1.jpg

 

2.7.2019 Paddy Diamond in the heart (Issabela a Falko) si také užívá u vody. Je to velký skokan s vrozeným aportem. 

paddy-voda1.jpg 

paddy-voda2.jpg

paddy-voda.jpg

 

29.6.2019 - NVP Klatovy - rozhodčí Jan Pasák - elegantní zlatý pejsek Simba Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) získal prvního CACe a rozdělal si tak českého šampiona krásy. Simba úspěšně dokončil OVVR a rentgeny kloubů mu vyšly na jedničku s hvězdičkou - DKK 0/0, DLK 0/0. Je to zdravý, šikovný a pěkný pes. Gratuluji!!! 

 

28.6.2019 - štěňátka Demi a Falka - 32. den

demi-a-falko.jpg

demi-a-falko1.jpg

 

27.6.2019 - MVP Brno - rozhodčí Ing. Jaroslav Matyáš ze Slovenska. Mám velkou radost, že se na této výstavě prezentovala Gryffova téměř 11ti letá dcera Amazing Heart Forever my (Aireenka), která si s Aničkou vyběhala V1, Best of Veteran. Na fotce ještě jako mladá fenka.

amazing.jpg

V Brně se také výborně umístil i Gryffův vnuk Barney Jackie´s dream - V1, CAC, res.CACIB, vnučka Hillary Queen Gold heart - V1, CAC a pravnučka Easy Elegance Moravia gold heart - V1, CAJC, BOJ. Všem moc gratuluji!!! 

 

21.6.2019 - Darwin Moravia gold heart (Ebby a Falko) má za sebou úspěšně složenou psí maturitu - OVVR - na plný počet bodů, oba aporty se zvěří. Zkoušky se konaly pod RK CZ v Traplicích (okr. Uherské Hradiště). Lucky, jak pejskovi doma říkají, se umístil na krásném 4. místě z 21 přihlášených psů a jako první z přihlášených goldenů. Moc gratuluji!!!

darwin-moravia-gold-heart.jpg

 

17.6.2019 - Sid Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) nejenže úspěšně dokončil zkoušky doprovodného psa, ale na výbornou složil se svou trenérkou ve sdružení "Šťastný pes - handicap" i zkoušky canisterapeutického a asistenčního psa a mohl být tak předán do rodiny s postiženým chlapečkem Ondráškem. Přeji nejen Sidečkovi, ale celé jeho nové rodině hodně štěstí!!! 

sid.jpg

sid1.jpg

sid-a-ondrasek.jpg

 

15.6.2019 - také na Slovensku v CHS Diamond in the heart štěňátka rostou jako z vody, mají krásný pigment a pěkné hlavičky.

diamond-in-the-heart.jpg 

diamond-in-the-heart1.jpg

diamond-in-the-heart2.jpg 

 

15.6.2019 - náš Jonášek (Aramir Golden Hevanar) - bráška Falka a Hermíny v makovém poli a se svými psími kamarády. Má se báječně a já děkuji majitelům Heleně a Vláďovi za péči, kterou mu věnují.

jonasek.jpg

jonasek-s-kamarady.jpg

 

14.6.2019 - v rodinné CHS One more light očekávají začátkem července štěňátka po Falkovi. Maminkou bude fenka Maya od Světlovského potůčku. Maya je temperamentní, velmi kontaktní a především zdravá fenka (DKK a DLK 0/0, OCD negativní, genetické testy PRA-prcd, GR PRA1,2 a ICT má také negativní). Kromě KPZ má rovněž složeny canisterapeutické zkoušky. V rodokmenu budoucích štěňátek jsou plemeníci, kteří výraznou měrou přispěli k chovu goldenů nejen u nás, ale i v zahraničí. Je to Sven (Dewmist Sablefella), Monty (Pinkerly Quien Sabe) a náš Gryff. Na štěňátka se moc těšíme. Pro rezervaci a více informací volejte na 608 883 165 nebo 608 883 110. 

falko-a-maya.jpg 

 

12.6.2019 - štěňátkům Demi a Falka bylo 16 dnů, jsou to pěkná silná štěňata

falko-a-demi.jpg

falko-a-demi1.jpg

 

12.6.2019 - Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) 

snezi1.jpg

snezi3.jpg

snezi2.jpg 

snezi.jpg

 

8.-9.6.2019 - Východočeské derby retrieverů Choustníkovo Hradiště

JCh, Ch Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) došla oboje zkoušky (KPZ a KZVP) ve II.ceně, celkově skončila na 10.místě. Crazy je nejenom krásná, zdravá, ale i šikovná fenka. Vodní práce absolvovala bez přípravy, o to větší radost nám s paničkou Petrou Matouškovou udělala. Vlohy a chuť k práci tam prostě jsou... 

 

5.6.2019 - štěňátka Violky a Falka jsou v nových domovech.

Všichni mají krásná jména - kluci: Daguillero, Dellmonico, Dominico, Dominio a fenky: Dallinea a Danetta. 

verobell1.jpg

verobell2.jpg

verobell3.jpg

verobell4.jpg

v1.jpg

v2.jpg

v3.jpg

v4.jpg

v5.jpg

 

3.6.2019 - Wookie od Šeříku (Ulimka a Falko) - 5 měsíců. Stále usměvavá a pozitivně naladěná, rozdává radost a dobrou náladu hlavně tam, kde je to nejvíc třeba - u nemocných a postižených.   

wookie-a-canis1.jpg

wookie-a-canis.jpg

Wookie si ale umí užívat i jinak. Miluje vodu, brouzdání vysokou trávou, aporty, má také vynikající nos. Už na podzim se s paničkou chystají na OVVR. 

wookie-a-voda1.jpg

wookie-a-voda3.jpg

wookie-5-mesicu.jpg

wookie-a-kralik.jpg

 

1.6.2019 - Podbrdská krajská výstava - Happy Monty Apraxia Felon (Clarka a Falko) - V1, VTM. Posuzovala paní Lenka Frnčová. Monty dostal moc pěkný posudek. Gratuluji!!! 

monty-a-rokycany.jpg

 

31.5.2019 - ve spřátelené CHS Diamond in the heart na Slovensku se narodila štěňátka z opakovaného spojení (Issi a Falko). Jsou to 4 holky a 4 kluci. Přestože jejich příchod na svět nebyl jednoduchý, Issinka se rychle zotavuje a o štěńátka se dobře stará.

schranka-5.jpg

 

27.5.2019 - Phalco Diamond in the heart (Issabela a Falko) - DKK 1/1, DLK 0/0. Vyhodnotil MVDr. Šebek. Phalco se připravuje na OVVR, po jejich složení zkusí majitelé nějakou výstavu a mohou žádat o uchovnění tohoto pejska. Gratuluji!!!  

phalco.jpg

 

26.5.2019 - v CHS Apraxia Felon se Demi a Falkovi narodilo 7 pěkných štěňátek - 3 fenky a 4 kluci. Demi je už zkušená matka, o štěňátka se vzorně stará. Všechna psí miminka jsou zamluvená.

demi-a-falko.jpg

demi-a-falko1.jpg  

 

24.5.2019 - Heda Apraxia Felon (Clarka a Falko) má za sebou úspěšné složení psí maturity - OVVR. Přestože s paničkou nemají žádné zkušenosti, všechno se během výcvikového pobytu na Kyselce naučily. Moc gratuluji!!!  

heda---rosie.jpg

heda-af.jpg

heda1.jpg

 

13.5.2019 - Speciální výstava retrieverů KCHLS v Humpolci

Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) získala svůj první titul CAC a stává se tak čekatelkou českého šampiona krásy a klubového šampiona KCHLS. Moc gratuluji a posílám pozdrav do Chlupatého štěstí!!! Sněhurka se vystavovala o den dříve také na klubové výstavě a získala výbornou bez pořadí.

snehurka-cac.jpg

snehurka1-cac.jpg

 

Vrhový bráška Sněhurky Simba si ze speciálky z mezitřídy odnáší také výbornou a pěkné páté místo. Gratuluji. 

simba.jpg

 

12.5.2019 - Krajská výstava Hradec Králové - JCh, Ch Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG 2!!! Moc gratuluji!!! Posuzoval pan Andraš Polgar ze Srbska. Crazy na snímku dole (převzato z webu KV).

Na této výstavě se předvedla ve třídě mladých i fenka Daylee Moravia gold heart (Ebby a Falko),  a také ona svoji třídu vyhrála, získala výbornou a vítěze třídy mladých. 

Carol Sweet Albipolis tentokrát VD.  

hk-crazy.jpg

 

11.5.2019 - Pojizerská výstava psů Mladá Boleslav 8.5.2019 - výstavní premiéru zde měla 11ti měsíční fenka  Holly Apraxia Felon (Clarka a Falko), která se pěkně předvedla, od paní rozhodčí Dolejšové získala krásný posudek a známku výborná a druhé místo z pěti přihlášených fen. Gratuluji!!! 

holly.jpg

 

7.5.2019 - první štěně po Issabele Diamond in the heart a Falkovi - Paddy Diamond in the heart (na snímku) - má úplně zdravé klouby - DKK A/A, DLK 0/0. Mám velkou radost a posílám gratulaci na Slovensko!!!  

paddynko.jpg

 

5.5.2019 - za téměr zimního počasí se ve Skochovicích konalo Ověření vlohových vlastností retrieverů, které pořádal Retriever klub CZ. Josephine Bismilláhi (Heidi a Falko) OVVR dokončila s plným počtem bodů a splnila tak poslední podmínku nutnou k uchovnění. Katko, gratuluji!!!

pepina.jpg 

 

30.4.2019  

armons_golden_hevanar_gr_letacek--2-.png

 

30.4.2019 - princezna Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko)

snehurka.jpg

 

30.4.2019 - krásná a spokojená Violka (CHS Verobell)

spokojena-violka.jpg 

 

26.4.2019 - na Slovensku očekávají štěňátka po Falkovi!!! Maminkou bude Issabela Diamond in the heart z téže CHS. Bude se jednat o opakované spojení, protože loňská štěňata byla moc povedená. Smetanová štěňátka by se měla narodit na přelomu května a června. Na sonu bylo vidět, že by jich mohlo být i víc. Na fotce Issi a Falko a pod nimi jejich společný potomek Paddy, který je slovenským šampionem štěňat a čekatelem slovenského juniorského šampiona. Na štěňátka se moc těšíme!!!

falko-a-issi.jpg

paddyno.jpg

 

26.4.2019 - také Demi Moore Apraxia Felon je březí!!! Demina je zdravá a krásná fenka s pěkným rodokmenem. Má výborné zdravotní výsledky - DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní, genetické testy - GR PRA1,2 - clear, PRA-prcd - clear, ICT - carrier. Demi je výstavně úspěšnou fenou, je českou grandšampionkou, českou, slovenskou a polskou šampionkou  krásy, čekatelkou interšampiona. Je lovecky upotřebitelnou fenou, má složeny KPZ a KZVP s titulem res.CACT. Štěňátka se narodí koncem května, mohlo by jít o početnější vrh.

Více na http://www.apraxia-felon.com/index.php/stenata.

demi.jpg

demi-postoj.jpg

GrandCh, MultiCh Demi Moore Apraxia Felon 

 

26.4.2019 - šesté štěně po Jezince a Falkovi má zdravé klouby. Sněženka Chlupaté štěstí - DKK 1/1, DLK 0/0. Vyhodnotil MVDr. Šebek CSc. Mám velkou radost a gratulaci posílám majitelce Ivě do Liberce!!! 

rozarka.jpg

 

20.4.2019 - Violčina a Falkova štěňátka v CHS Verobell rostou jako z vody. Violka má hodně mléka, a tak není divu, že štěňátka pěkně přibývají. Začínají se jim rozlepovat očička a brzy jim porodní bedýnka nebude stačit.

f-a-v.jpg

f-a-v1.jpg

f-a-v2.jpg

 

20.4.2019 - JCh Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) je čerstvou českou  šampionkou. Na dnešní MVP v Praze v Letňanech si vyběhala ve třídě pracovní V1, CAC a splnila všechny podmínky pro přiznání tohoto titulu. Velkou gratulaci posílám chovatelce a majitelce Petře Matouškové do rodné CHS Albipolis!!! 

crazy-sampion.jpg 

 

Na této výstavě se poprvé vystavovala fenka po Ebby Gold Heart a Falkovi - Daylee Moravia gold heart a v konkurenci 9 fen v mezitřídě získala výbornou. Gratuluji!!!

 

16.4.2019 - Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko)

snehurka-volny-postoj.jpg 

snehurka-1-5-roku.jpg

snehurka-aport.jpg

snehurka-bazant.jpg

 

15.4.2019 - vrhový bráška Sněhurky Simba Chlupaté štěstí má za sebou úspěšné složení psí maturity, pořádanou KCHLS u Stráže nad Nežárkou. Simba má zdravé klouby - DKK i DLK 0/0. Teď ještě nějakou výstavu a majitelé mohou zažádat o uchovnění tohoto zlatého pejska. 

 

14.4.2019 - pětidenní štěňátka po Violce a Falkovi v CHS Verobell. Je to pěkný a vyrovnaný vrh, miminka krásně prospívají a už nyní mají sytý pigment. Všechna jsou zadaná. 

v-a-f.jpg

v-a-f1.jpg

v-a-f2.jpg

 

13.4.2019 - Happy Monty Apraxia Felon - (Clarka a Falko) - 11 měsíců. Monty se vystavoval poprvé ve třídě mladých na MVP v Českých Budějovicích. Dle slov zúčastněných bylo posuzování paní rozhodčí velký propadák. Zadávala většinou VD a D, dokonce i ve třídě šampionů. Monty se pěkně předvedl, dostal hezký posudek a VD.     

happy-monty.jpg

monty-cb.jpg

monty-cb1.jpg

 

10.4.2019 - v CHS Verobell se včera narodila po Falkovi smetanová štěňátka - 2 holčičky a 4 kluci. Maminka  Violka (JCh, Ch Hi I´m Violett Bloomingen gold)  byla při porodu hodně šikovná, mlíčka má dost a o miminka se vzorně stará. Máte-li zájem o perspektivní štěňátko, volejte paní Lucku Vetešníkovou - tel. 731 675 283 nebo pište na mail lucka.lbc@centrum.cz.  

violka-a-stenatka1.jpg

violka-a-stenatka2.jpg

stenatko.jpg

 

9.4.2019 - v CHS Od Habrovického rybníka jsou nezadaní dva pejskové po Falkovi a canisterapeutické fence Chance. Již u 14 denních štěňátek probíhá raná socializace. Štěňátka budou vymazlená, zvyklá na děti a běžný provoz domácnosti. Pro více informací kontaktujte paní Pavlu Bílou - tel. 776 177 869 nebo mail wavep@centrum.cz.

falko-a-chance.jpg

socializace.jpg

chance-a-falko-14-dnu.jpg

chance-a-falko-14-d.jpg  

 

8.4.2019 - Winnie Od šeříku je vrhovou sestřičkou Wookie (Ulimka a Falko). Tato malá psí holčička je ve výcviku ve sdružení "Veď mě ve tmě". Až přijde její čas, stane se průvodcem nevidomého. Je také hodně kontaktní a velmi učenlivá. Hodně štěstí, Winnie!!!

winnie.jpg   

 

7.4.2019 - Wookie a její aporty. Wookie jsme měli možnost vidět o uplynulém víkendu ve Valticích. Je to úžasné, kontaktní, veselé štěně s obrovskou chutí zavděčit se. Je nesmírně učenlivá, však má kolem sebe báječnou psí a lidskou smečku, která ji do života dobře připravuje.   

wookie-aport.jpg

wookie-aport1.jpg

smecka-z-valtic.jpg

 

6.4.2019 - Josephine Bismilláhi (Heidi a Falko) si dnes na národní výstavě v Ostravě s paničkou vyběhala ve třídě otevřené další titul CAC. Posuzoval pan Radim Kašpar. Katko, moc gratuluji!!!

Na té samé výstavě se poprvé v kruhu proběhla ve třídě mladých i Daphne Moravia gold heart (Ebby a Falko) a v konkurenci 8 fen získala výbornou a druhé místo. Gratuluji. Daphne na fotce dole.  

daphne-mgh.jpg

 

5.4.2019 - fenka Winie Misantos (Lili a Falko) 

winie-misantos.jpg

winie.jpg 

 

2.4.2019 - Wookie Od šeříku (Ulimka a Falko) - 3 měsíce. 

wookie-3-mesice.jpg

wookie-3-m.jpg

 

2.4.2019 - Heda Apraxia Felon (Clarka a Falko) - téměř 11 měsíců

heda---rosie.jpg

 

1.4.2019 - ne, není to "apríl", ale skutečnost. Sam Chlupaté štěstí  je pátým štěnětem po Jezince a Falkovi, které má zdravé klouby: DKK A/A, DLK 0/0. Vyhodnotil MVDr. Šebek. Mám velikou radost!!! Pozdrav a gratulaci posílám nejen majitelům, ale také do Chlupatého štěstí.

   

28.3.2019 - skvělé výsledky genetických testů z Genomie 

JCh Crazy Sweet Albipolis a Carol Sweet Albipolis (rodiče: Falko a Agatha Sweet Albipolis "U") - GR PRA1,2 - clear, PRA-prcd - clear, ICT - carrier, GRMD - clear.

Obě dvě psí holky mají také shodně vyhodnocené klouby - DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní. Posílám velkou gratulaci do rodné CHS Albipolis!!!

crazy.jpg

JCh Crazy Sweet Albipolis

 

28.3.2019 - Daphne Moravia gold heart  je druhým vyšetřeným štěnětem po Ebby Gold heart a Falkovi - DKK 0/0, DLK 0/0. Vyhodnotil MVDr. Snášil. Gratuluji!!!  

daphne.jpg

 

26.3.2019 - včera v odpoledních hodinách se Chance a Falkovi narodila smetanová štěňátka - 4 kluci a 1 holčička. Porodní váha se pohybovala mezi 515 až 580 gramy, takže opět žádní drobečkové. Chance byla moc šikovná, všechno zvládla v klidu a pohodě. Přeji všem hodně zdraví, ať krásně prospívají. Fenečka je zadaná, dva kluci jsou ještě volní. Pro případné dotazy a rezervaci volejte chovatelku paní Pavlu Bílou - tel. 776 177 869.

chance-a-jeji-miminka.jpg   

 

26.3.2019 - kulaté výročí - naší Sandře je 10 let. Uběhlo to jako voda. Stále mám před očima den, kdy jsem si pro ni jela do Veverské Bítýšky. Seděla jsem u Hubíků v kuchyni, a jak mě Sandra spatřila, letěla ke mně, sedla si mi k nohám a nechtěla ode mě odejít. Věděla hned od prvních minut, že k sobě patříme, že jsem si přijela právě pro ni. Byla to láska na první pohled. Sandruško, nepřejeme ti k tvým narozeninám nic jiného než zdraví a zase zdraví, všechno ostatní máš. Na fotce jako tříměsíční štěně.

sandra.jpg

 

20.3.2019 - Wookie Od šeříku (Ulimka a Falko) - 11 týdnů - velký pohodář, šťastné a veselé štěně.  

wookie11.jpg

wookie-11-tydnu.jpg

wookie-11-t.jpg

wookie.jpg

 

a Wookie trochu jinak (maminka Ulimka je tou nejlepší učitelkou)

caniska.jpg

caniska1.jpg 

 

13.3.2019 - Falko je oficiálně polským šampionem. 

polsky-sampion.jpg

 

5.3.2019 - Violka a Falko čekají štěňátka!!! Violka, celým jménem Hi I´m Violett Bloomingen gold je fenka importovaná z Polska. Je zdravá - DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní. Violka má také genetické testy v pořádku - GR PRA1,2 negativní, PRA-prcd negativní, ICT carrier a GRMD - zdravá. Violka je českou junioršampionkou a polskou šampionkou krásy, čekatelkou interšampiona a šampiona ČMKU, národní vítězkou. Má velmi temperamentní, milou a kontaktní povahu. Štěňátka by se měla narodit v polovině dubna, k odběru pak budou v polovině června. Budou vychovávána v rodině s malými dětmi, zvyklá na běžný chod domácnosti. Pro více informací a případnou rezervaci štěňátek kontaktujte, prosím, paní Lucii Vetešníkovou (Liberec) - tel. 777 137 034 nebo mail lucka.lbc@centrum.cz.

O Violce se dozvíte zde: http://www.verobell-kennel.cz/index.php/nase-feny/18-profily-fen-a-psu/6-hi-i-m-violett-bloomingen-gold.

 falko-a-violka.jpg

violka.jpg

  

5.3.2019 - Winnie a Wookie na první socializační procházce po Valticích. Wookie zůstává v rodné CHS Od šeříku a bude spolu s maminkou Ulimkou pracovat jako canisterapeut v zařízeních různého typu. Winnie bude získávat první zkušenosti také v rodné CHS a později bude připravována na práci doprovodného slepeckého psa. Hodně štěstí štěňátka!!!  

winnie-a-wookie-na-prochazce.jpg

wookie.jpg

 

27.2.2019 - pár fotek osmitýdeních štěňat v CHS Od šeříku (Ulimka a Falko)

wasabi.jpg

wasabi1.jpg

www-8-tydnu.jpg

www-8t.jpg

www-8.t.jpg

pernata.jpg

wasabi2.jpg

 

26.2.2019 - Dustin Moravia Gold Heart (Falko a Ebbi Gold Heart) má vyhodnocené RTG kloubů u MVDr. Deckera - DKK 0/0, DLK 0/0. Moc gratuluji!!!

 

25.2.2019 - First Chance Estrella de Oro je březí. Narození smetanových štěňátek v CHS Od Habrovického rybníka očekáváme koncem března. Falko a Chance jsou si typově hodně podobní. Fenečka má pěkný rodokmen, je zdravá (DKK i DLK 0/0, GR-PRA1 - čistá), velmi šikovná, temperamentní v lovecké práci, ale zklidněná při práci s dětmi, má milou a kontaktní povahu. Chance pracuje jako aktivní canisterapeut v dětském centru komplexní péče Demosthenes. Také některá štěňátka by měla pokračovat v canisterapii jako jejich maminka. V případě zájmu o štěňátka z tohoto spojení kontaktujte paní Pavlu Bílou - tel. 776 177 869.   

chance.jpg

 

19.2.2019 - WWW aneb Winnie, Wookie, Wasabi - 6 týdnů (Ulimka a Falko) 

www.jpg

 

10.2.2019 - něco z mámy, něco z táty, to je Ayla Ebi garden (Belinka) - 5,5 měsíce 

belinka.jpg

 

5.2.2019 - štěňátkům Lili a Falka v CHS Misantos bylo 7 týdnů, jsou naočkovaná, načipovaná a připravená na cestu do nových domovů. Přejeme jim do života hodně štěstí, lásky a hlavně pevné zdraví.   

misantos.jpg

misantos1.jpg

 

4.2.2019 - štěňátkům v CHS Od Šeříku (Ulimka a Falko) byl měsíc. Jsou to chlupaté kuličky. 

od-seriku.jpg

od-seriku1.jpg

od-seriku2.jpg

winnie-od-seriku.jpg

 

4.2.2019 - DUO-CACIB Brno - dcera Heidi a Falka Josephine Bismilláhi si v Brně rozdělala českého šampiona krásy. Vystavovala se ve třídě otevřené a ve velké konkurenci 12 přihlášených fen získala pěkný posudek a V1, CAC. Posuzovala švýcarská rozhodčí paní Jaussi Yvonne. Katko, gratuluji!!!   

pepca.jpg

 

1.2.2019 - krásná jména mají štěňátka v CHS Od Šeříku. Pejsek se jmenuje Wasabi a holčičky Winnie a Wookie.

31.1.2019 - pejsek v CHS Misantos už má své budoucí majitele.

29.1.2019 - v CHS Misantos (okr. Karlovy Vary) se uvolnila rezervace na pěkného smetanového pejska s krásným pigmentem po Lili a Falkovi. Jmenuje se Werner a bude k odběru cca za dva týdny. V případě vašeho zájmu volejte chovatele Míškovi na tel. 606 618 992 nebo na pevnou linku 353 449 554.  

falko-a-lili.jpg

 

29.1.2019 - Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) si užívá sněhových radovánek 

snehurka-a-zima.jpg

snehurka-a-zima1.jpg

 

27.1.2019 - Paddy Diamond in the heart (Issabela a Falko) se poprvé v devíti měsících vystavoval ve třídě mladých a na dnešní mezinárodní výstavě v Nitře získal krásný posudek, Excellent 1, CAJC, a stává se tak čekatelem slovenského juniorského šampiona. Posuzovala paní Jana Janek. 

Paddy a jeho vrhová sestra Polly se vystavovali v Nitře také v pátek a oba shodně získali výbornou a druhé místo. Posuzoval rakouský rozhodčí pan Peter Berchtold. Oběma moc gratuluji ke krásným výsledkům!!! 

paddy-cajc.jpg

paddyno.jpg

Paddy s Mirkem

 

22.1.2019 - Gryff má dnes narozeniny, my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví - jak se zpívá v písničce. Gryffine, přejeme ti další krásné dny, ať ti to šlape a chutná ti. Máme tě moc rádi a každý den, který s námi prožiješ, bereme jako svátek a moc si toho vážíme. Ať tě dobrá nálada neopouští.  

 

20.1.2019 - letošní výstavní sezónu jsme zahájili v polském Lubinu, kde se konala VI. International Dog Show. Goldeny posuzovala paní Krystyna Opara z Polska. Falko si vyběhal Excellent 1, CWC, a splnil tak poslední podmínku pro získání titulu šampiona krásy páté země. Posudek tentokrát nemáme, protože pro velký počet posuzovaných psů v kruhu (106) se posudky nevypisovaly.

Na výstavě jsme byli spolu s Petrou Matouškovou a její JCh Crazy Sweet Albipolis (Falkovou dcerou). Také Crazy dopadla stejně jako Falko a o velký krok se přiblížila k dospělému šampionu krásy Polska. Moc gratuluji!!! Na fotce Falko s Crazy.   

falko-s-crazy.jpg

crazy-s-falkem.jpg

 

11.1.2019 - štěňátka Ulimky a Falka

ulimky-stenatka5.jpg 

ulimky-stenatka.jpg

ulimky-stenatka1.jpg

ulimky-stenatka2.jpg

ulimky-stenatka3.jpg

ulimky-stenatka4.jpg

 

6.1.2019 - Smolíček Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) ve výcviku na asistenčního psa 

smolicek.jpg

 

6.1.2019 - Archer Ebi garden (Bonnie Ze zlaté skalky a Falko) - 4,5 měsíce

archer.jpg  

 

5.1.2019 - lední medvěd Paddy Diamond in the heart - devět měsíců 

paddy.jpg

paddy1.jpg

 

4.1.2019 - já na bráchu, brácha na mě, aneb "Falko, pojď si hrát"

falko-a-hermi.jpg

falko-a-hermina.jpg

falko-a-hermiona.jpg

falko-a-hermiona1.jpg

f-a-h.jpg

h-a-f.jpg

 

3.1.2019 - v dnešních ranních hodinách se ve Valticích v CHS Od Šeříku narodila Ulimce a Falkovi velmi akční štěňátka - dvě holčičky a jeden kluk. Jsou to pěkní cvalíci - 560, 570 a 660 gramů. Uli se o ně vzorně stará, je to báječná a spokojená mamina. Přeji všem hodně zdraví!!!

Štěňátka jsou zadaná.  

uli-a-falko.jpg

 

2.1.2019 - dnes vzpomínáme na nedožité 17. narozeniny našeho prvního goldena, na Brada The Best Baron, který nás opustil ve věku 14 let a tří měsíců. Nikdy na něho nezapomeneme, navždy zůstane v našich vzpomínkách jako pes se zlatým kožíškem a se zlatým srdíčkem, jako nejvěrnější kamarád Gryffa.  

brad.jpg

 

1.1.2019 

Do nového roku 2019 vám všem přeji hodně zdraví, pohody a splnění všech snů a přání. Ať je nadcházející rok o moc lepší než ten, který právě skončil.   

pf-2019.jpg