Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2018

 

21.4.2018 - MVP České Budějovice - rozhodčí pro goldeny -  pan Bojan Matakovič z Chorvatska.

Dnešní den byl velmi úspěšný pro Falkovu dceru - Crazy Sweet Albipolis, která se vystavovala v mezitřídě a získala V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB a BOB!!! Mám velikou radost, Crazy dokončila juniorského šampiona krásy a stává se čekatelkou interšampiona a šampiona ČMKU. Petro, moc Ti to přeji a držím palce, aby se dařilo i na dalších výstavách.  

crazy-bob.jpg

 

Na koho rozhodně nesmím v dnešní aktualizaci zapomenout a komu patří moje velká gratulace, je JCh CZ, Ch CZ Angel Alps Magic Spell, Gryffova dcera, která se také dnes vystavovala v Českých Budějovicích, a to ve třídě šampionů. Svoji třídu vyhrála a splnila tak poslední podmínku k získání prestižního titulu Český grandšampion. Jitko, moc gratuluji, stálo to za to!!!   

 

19.4.2018 - devítinásobné štěstí v CH Diamond in the heart

diamond-in-the-heart.jpg

 

15.4.2018 - Sněhurka Chlupaté štěstí - 6,5 měsíce

snehurka-6-5-mesice.jpg

 

13.4.2018 - další krásná zpráva přišla ze Slovenka. Issabela Diamond in the heart a  Falko se stali rodiči 9 štěňátek - 4 holčiček a 5 kluků. Nebyli to žádní drobečkové, porodní váha se pohybovala od 450 - 470 g. Issinka je skvělá mamina, vzorně se o svá miminka stará. Štěňátkům přeji hodně zdraví, spoustu mlíčka a Issince rychlé nabrání sil. Katko a Milane, gratuluji, prožívala jsem to s vámi. Díky za "reportáž" z porodní bedýnky.   

issi-a-falko.jpg

 

12.4.2018 - v CHS Apraxia Felon Lenky Formanové očekávají májová štěňátka po Falkovi. Maminkou bude krásná zdravá fenka JCh, Ch CZ, Ch SK Malorca Misantos - Clarka (DKK 0/0, DLK 0/0, plnochrupá, nůžkový skus), čekatelka titulů GrandCh Slovenska, Interšampion, německý šampion krásy, lovecky upotřebitelná. Falko s Clarkou tvoří hezký pár a my věříme, že jejich společná štěňátka budou pěkná a zdravá, s vlohami pro loveckou práci. Štěňata budou mít smetanový kožíšek a výrazný pigment.

Před 11 lety se v CHS Misantos narodilo devět nádherných štěňat ze spojení Brendy of Dream Team a našeho Gryffina. Clarka je dcerou Brendičky, Falko synem Gryffa, a proto věříme, že i nám bude štěstí přát a ze štěňátek budeme mít jen a jen radost. Více na http://www.apraxia-felon.com/index.php/stenata.

clara-a-falko.jpg

 clarka-a-falko.jpg

 

5.4.2018 - Crazy Sweet Albipolis (Agatka a Falko) - čekatelka českého JCH - výstavní úprava od Nataši Romashko.

crazy.jpg

 

27.3.2018 - půlroční Sněhurka Chlupaté štěstí (Falko a Jezinka).  Příprava na výstavní kariéru.

snehurka-v-pohybu.jpg 

snehurka-6-mesicu.jpg

 

26.3.2018 - naše milovaná Sandra (Andromeda Flores Vitae) dnes slaví své 9. narozeniny. Sandruško, přejeme Ti hodně a hodně zdraví a spoustu dalších bezstarostně prožitých let se svými lidskými a psími parťáky. Na to, že jsi babičkou mnoha štěňátek (a další jsou na cestě) vůbec nevypadáš. Tak ať Ti zdravíčko dál slouží.  

sandra5.jpg

  

20.3.2018 - seznámení s pernatou a první Sněhurčiny aporty se zvěří (5,5 měsíce). Šikovná holka. 

pernata.jpg

pernata1.jpg

 

12.3.2018 -  Sněhurka Chlupaté štěstí na socializační procházce po Praze - Karlův most

snehurka-na-karlove-moste.jpg

 

12.3.2018 - Sněženka Chlupaté štěstí s maminkou Jezinkou

jezinka-a-snezenka.jpg

snezenka-s-jezinkou.jpg

snezenka-s-jezinkou1.jpg

 

6.3.2018 - malá, ale šikovná - Sněhurka Chlupaté štěstí

snehurka.jpg

snehurka1.jpg

 

5.3.2018 - Biko (Dreamer Moravia gold heart) - 15 týdnů

biko.jpg

 

4.3.2018 - ve spřátelené chovatelské stanici na Slovensku čekají štěňátka po Falkovi. Maminkou bude krásná, zdravá fena Issabela Diamond in the heart, fenka s velmi pěkným rodokmenem. Issinka je vrhovou sestrou jednoho z výstavně nejúspěšnějších psů na Slovensku, Irona, který působí také v rodné CHS. Issi má DKK i DLK 0/0, PRA/Cat/CEA/RD negativní, GR PRA1+2 clear a PPM/PHTVL/PHPV také negativní. Štěňátka budou mít po rodičích GR PRA1+2 clear. Issabela je čekatelkou titulů slovenský šampion krásy a interšampion, je lovecky upotřebitelnou fenou (PZ I.cena).  Na fotkách dole Issi.

issabela1.jpg 

issabela.jpg

 

6.2.2018 - Sněhurka Chlupaté štěstí  (Jezinka a Falko) - 5 měsíců

snehurka-a-zima.jpg

snehurka-s-kocourkem.jpg

 

22.2.2018 - Zoenka - Carol Sweet Albipolis (Agátka a Falko) byla na vyšetření u očního specialisty MVDr. Beránka. A výsledek? Prostá dědičných očních vad. Mám radost a gratuluji!!!

zoenka.jpg

 

19.2.2018 - Dreamer Moravia gold heart - "Biko" (Ebby a Falko) se už brzy vypraví do nového domova. Biko pocestuje do Kolína nad Rýnem. Veterinární předpisy v Německu jsou hodně přísné a neumožňují dovézt štěně dříve, než 3 týdny po očkování proti vzteklině, což je v 15 týdnech života štěněte. Bika tak zatím vychovávají a socializují v rodné CHS. Je to hodně kontaktní, učenlivý pejsek se super povahou. 

biko.jpg

 

biko1.jpg

 

  

14.2.2018 - Sněženka Chlupaté štěstí  (Falko a Jezinka)  - 4,5 měsíce

snezenka-chs.jpg

 

6.2.2018 - jedna z nejúspěšnějších fen po Gryffovi  - C.I.B., C.I.E, JCH, MultiCH, GrandCH Hayley Sneh Tatier si přidala do své sbírky titulů další titul, a to  Veterán šampión Slovenska.

hayley.jpg

Hayley dala život mnoha nádherným a zdravým psům, kteří bodují na výstavách i na poli pracovním. Řada z nich se pro svoji vstřícnou povahu aktivně věnuje i canisterapii (Snídaňové štěně Sunny - televize Nova -  budoucí asistenční pes).

V Brně na Duo CACIB se dařilo hned dvěma jejím potomkům, Gryffovým vnučkám:

JCH, CH SK, PL Hillary Queen Gold heart - V1, CAC, res. CACIB = CACIB/ V2,res.CAC

Kinder Molly Gold heart - V2, res.CAC

a Haylinčině vnučce (Gryffově pravnučce):

JCH Kassandra  Sneh Tatier - V1,CAC/ V1,CAC, res.CACIB = CACIB 

Všem gratuluji!!!

 

6.2.2018 - Duo CACIB Brno 2018

Josephine Bismilláhi (Heidi a Falko)

3.2. třída mladých V "5" (Ing. Korda)

4.2. třída mladých V3 (rakouská rozhodčí Claudia Berchtold)

pepina-brno.jpg

Katko, gratuluji a přeji hodně štěstí na dalších výstavách.

 

5.2.2018 - další důvod k radosti. Pátým zrentgenovaným štěnětem z CHS Petry Matouškové z Vrchlabí je fenka Claudie Sweet Albipolis (Agatha a Falko). Její klouby jsou stejně jako u předchozích čtyř sourozenců čisté, tedy DKK i DLK 0/0!!! Gratuluji chovatelce a majitelce této fenky.  Rentgeny vyhodnotil MVDr. Snášil. Na fotce jako štěňátko.

ruzova1.jpg

 

1.2.2018 -  Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) - 4 měsíce

snehurka-4m.jpg

snehurka-4m.a.jpg

snehurka-a-kreslo.jpg

snehurka-postoj.jpg

 

22.1.2018 - Annabella Zlatá packa (Gerri a Falko) - 3 měsíce

annabella.jpg

annabella1.jpg

 

21.1.2018 - zítra oslaví Gryff své 14té narozeniny. Na svůj věk je ve výborné kondici a my všichni si přejeme, aby mu jeho dobrá uštěkaná nálada, chuť k jídlu a hlavně zdraví vydrželo co nejdéle. 

Gryffe, věřím, že spolu ještě dlouho budeme chodit na procházky po lesních pěšinách. Díky za každý den, který s Tebou můžeme prožívat. Máme Tě moc rádi !!!

Pár fotek z dnešního dne.

gryff14let-a.jpg

gryff14let-d.jpg

gryff14let-e.jpg

gryff14let-f.jpg

gryff14let-g.jpg

gryff14let-h.jpg

 

21.1.2018 - Falko a Hermiona

hermi.jpg

hermi-a.jpg

hermi-b.jpg

 hermi-c.jpg

 skvrni.jpg

skvrni.jpg

 

17.1.2018 - zimu a hlavně sníh na Lipně máme nejraději

v-lese5.jpg

v-lese1.jpg

v-lese.jpg

v-lese3.jpg

 

17.1.2018 - Smolíček Chlupaté štěstí (Jezinka X Falko) - ve výcviku na asistenčního psa ve sdružení Pestrá.

smolicek.jpg

smolicek1.jpg

 

 16.1.2018 - Arty Zlatá packa (Gerri X Falko) - 3 měsíce

arty-zlata-packa1.jpg

arty-zlata-packa.jpg

 

16.1.2018 - "naše" Nellinka - Ariana Golden Hevanar - taky ráda pomáhá. Petře, moc děkuji za fotky a hlavně za všechnu lásku a péči, kterou Nellince věnujete. 

nellinka.jpg

 

16.1.2018 - další Falkův potomek - fenka Josephine Bismilláhi (Heidi Bismilláhi X Falko) splnila tu nejdůležitější podmínku nutnou pro uchovnění - klouby má naprosto zdravé, DKK 0/0, DLK 0/0. Rentgenoval a vyhodnotil MVDr. Snášil. Mám obrovskou radost a gratuluji chovatelce a majitelce Katce Kolečářové!!! Pepina má po obou rodičích GR PRA1 a GR PRA2 clear.

pepina.jpg

 

9.1.2018 - Carol Sweet Albipolis - Zoenka (Agatha Sweet Albipolis X Falko) je zdravá!!! DKK 0/0, DLK 0/0, OCD nepostižen, rentgeny vyhodnotil MVDr. Snášil. Je to již čtvrté štěně z tohoto vrhu, které má tyto nádherné zdravotní výsledky. Gratuluji majitelce Anetě Wagnerové a chovatelce Petře Matouškové!!!

carol.jpg

 

7.1.2018 - všechna štěňátka Moravia gold heart

moravia-gold-heart.jpg

 

6.1.2018 - štěňatům v CHS Moravia gold heart (Ebby a Falko) bylo 6,5 týdne 

stene3mgh.jpg

stene-mgh.jpg

stene1mgh.jpg

stene2mgh.jpg

 

4.1.2018 - Annabell Zlatá packa - 2,5 měsíce (Gerri a Falko)

annabell1.jpg

annabell.jpg

ze stejné CHS Annabellin bráška Armin  

armin.jpg

armin2.jpg

armin1.jpg

 

4.1.2018 - štěňátka Falka a Ebby z CHS Moravia gold heart 

mgh3.jpg 

mgh4.jpg

mgh.jpg

mgh2.jpg

 mgh1.jpg

 

2.1.2018 - s příchodem nového roku jsme řadu let oslavovali narozeniny našeho prvního goldena Brada z CHS The Best Baron. Dnes by se dožil 16 let. Brad odešel za duhový most před necelými dvěma lety ve věku 14 let a 4 měsíců. Brade, nikdy na Tebe nezapomeneme a není dne, abych si na Tebe nevzpomněla. Navždy zůstaneš v našich vzpomínkách.

 brad.jpg

 

1.1.2018 - lední medvídě Arty Zlatá packa (Gerri a Falko) - 2 a půl měsíce

arty-zlata-packa.jpg

arty-zlata-packa1.jpg

  

1.1.2018 

Začíná nový rok a s ním plno předsevzetí a přání. Přeji všem našim kamarádům vydařený skok do nadcházejícího roku, hodně zdraví, spokojenosti, trochu toho štěstí a nejen chovatelských úspěchů.

Bezztrátový rok 2018!

falkuv-skok-do-noveho-roku.jpg