Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2018

 

15.8.2018 - už příští týden se narodí štěňátka ze spojení Ebi a Falka v CHS Ebi Garden. Pro rezervaci a bližší informace volejte paní Martinu Gallovou - tel. 607077407

kryti-falko-a-ebi.jpg

 

15.8.2018 - minulou sobotu jsem se byla podívat na Klubovou výstavu retrieverů do Třeboně. Výstava se konala opět v nádherném prostředí zámeckého parku. Zajímalo mě posuzování renomovaného rozhodčího ze Srbska, pana Karlo Bala, ale za sebe mohu říct, že jeho vystupování a posuzování bylo, mírně řečeno, diskutabilní. Ve třídě mladých se vystavovala Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko). Byla nejmladší ze 13 přihlášených fen, ale vedla si jako zkušený profík. Získala pěkný posudek, výbornou a čtvrté místo. Gratuluji.

snehurka-v-treboni.jpg

39121282_234972037352320_7578919068845998080_n.jpg

 

15.8.2018 - čtyřměsíční Paddy Diamond in the heart (Issabela a Falko) se chystá na svoji první výstavu na MVP v Bratislavě. Držím palce.

paddy1.jpg

paddy.jpg

 

15.8.2018 - za horkého letního počasí se dobře vedlo synovi Gryffina a Cashirky Baddymu (FTCh Angel Wings Magic Spell "U")  v Kosičkách na Poháru Světa myslivosti. V sobotu dokončil KPZ v I.ceně s plným počtem bodů, získal další titul CACT a stal se i vítězem těchto zkoušek. V neděli KZVP dokončil také v první ceně. Baddy podal opět skvělý výkon - tyto dvoudenní pohárové zkoušky byly pojaty jako nácvik na blížící se MSR. Leoši a Ilonko, gratuluji k Baddymu a držím všechny palce, abyste byli úspěšní i na MSR. 

baddy-kosicky.jpg

 

31.7.2018 - šikovná Sněhurka Chlupaté štěstí - 10 měsíců (Jezinka a Falko)

snehurka-a-kacena.jpg

 

25.7.2018 - tříměsíční Prudence Diamond in the heart (Issabela a Falko)

prudence-diamond-in-the-hear-1.jpg

prudence-diamond-in-the-heart.jpg

 

17.7.2018 - medvídek Hope Apraxia Felon (Clarka a Falko) v novém domově

hope-af.jpg

 

16.7.2018 - Bonnie ze Zlaté skalky je březí!!! Falko bude tedy opět tatínkem. Ebinka je krásná, zdravá fenka (DKK 0/0, plnochrupá, nůžkový skus) se skvělou vyrovnanou a nebojácnou povahou. Také ve výstavním kruhu se neztratila, získala krásné posudky, známky výborná a na krajské výstavě i titul krajského vítěze třídy mladých. Smetanová štěňátka by se měla narodit poslední srpnový týden. Mají všechny předpoklady k tomu, aby byla zdravá, s pěkným pigmentem a huňatým kožíškem. Budou vymazlená a dobře socializovaná, vhodná nejen na výstavy a loveckou práci, ale i jako ideální rodinný společník. Pokud máte zájem o štěně z rodinné CHS Ebi Garden (Hradec Králové), kontaktujte, prosím, chovatelku paní Gallovou - tel. 607077407.  Ebi na fotkách dole.

bonnie.jpg

bonnie-hk1.jpg

 

14.7.2018 - Interdog Bohemia - NVP Mladá Boleslav, goldeny posuzovala paní Jarmila Jindřichovská. Na výstavě se objevili dva potomci po Agátce a Falkovi, oba nastoupili v mezitřídě. 

Caesar Smart Albipolis - V1, CAC - Gery si rozdělal  českého šampiona krásy a jeho vrhová sestřička JCh Crazy Sweet Albipolis si z výstavy odnáší také krásný posudek, známku výborná 1 a další titul CAC. Paní rozhodčí o Crazy řekla, že má před sebou velkou budoucnost. Mám radost a gratulaci posílám nejen Lukymu, majiteli Geryho, ale hlavně chovatelce Petře Matouškové!!! Na snímku v postoji Gery a dole pak oba dnešní medailisté, zleva Crazy a Gery.

gery.jpg

crazy-a-gery.jpg

 

13.7.2018 - Rosie - Heda Apraxia Felon 

heda-af.jpg

 

12.7.2018 - letní pohoda - Happy Monty Apraxia Felon - (Clarka a Falko) - 2 měsíce

monty5.jpg

monty4.jpg

monty3.jpg

monty2.jpg

monty1.jpg

monty.jpg

 

12.7.2018 - devítiměsíční Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) 

snehurka.jpg

 

1.7.2018 - postoje a hlavičky pejsků v CHS Apraxia Felon (Clara a Falko) 

postoj-svetle-modry--af.jpg

svetle-modry-af.jpg

 

postoj-zeleny-af.jpg

zeleny-af.jpg

 

postoj-tmave-modry-af.jpg

tmave-modry-af.jpg

 

postoj-sedy-af.jpg

sedy1af.jpg

 

postoj-hnedy-af.jpg

hnedy-af.jpg

 

postoj-fialovy-af.jpg

fialovy-af.jpg

 

30.6.2018 - portréty a postoje holčiček z CHS Apraxia Felon ve věku 6 týdnů

cervena1-af.jpg

cervena-af.jpg

 

ruzova-af.jpg

ruzova1-af.jpg

 

25.6.2018 - čertice Paris Diamond in the heart (Issabela a Falko) 

paris1.jpg

paris.jpg

 

25.6.2018 - 5 týdenní fenky - růžová a červená v Apraxia Felon(Falko a Clara)

clara-a-falko1.jpg

falko-a-clara.jpg

clara-a-falko.jpg

 

15.6.2018 - štěňátkům v CHS Apraxia Felon byly 4 týdny. Všechna krásně prospívají, váží kolem 3 kg, jeden pejsek má dokonce 3,5 kg. Všechna jsou zadaná. Období rané socializace zvládají výborně, zvykají si nejen na běžný provoz v domácnosti, ale i na stavební ruch a zvuky z ulice.  

27-dni-af.jpg

af-27-dni.jpg

 

12.6.2018 - ICh, JCh, MultiCh Greys Wi-An-Wa (Gryffindor a Iona Ioleen Perfekt Partner)  si ke své sbírce titulů přidala dalšího, a to polského veterán šampiona. Gratulace posílám do Polska a přeji Greys hodně zdraví do dalších let!!!

greys.jpg

 

11.6.2018 - osmiměsíční štěňátka Jezinky a Falka z Chlupatého štěstí byla na výcvikovém pobytu, který pořádala rodná CHS. Všichni si to náramně užili.   

chs-ve-vode.jpg

Sam

sam.jpg

samik.jpg

 Sněženka

snezenka.jpg

Sněhurka a její aport

snehurka-aport.jpg

Simba

simba.jpg

 

a všichni - zleva Simba, Stefi, Sněženka, Sněhurka a Sam

chs-vsichni.jpg

 

10.6.2018 - štěňátka v CHS Apraxia Felon byla poprvé venku a moc se jim tam líbilo. 

af24den-b.jpg

af24den-a.jpg

af-24den.jpg

  

8.6.2018 - štěňátkům Clarky a Falka v CHS Apraxia Felon byly tři týdny. Miminka krásně prospívají, maminka Clarka má pro ně spoustu mléka, které jim stačí. Všechna mají smetanový kožíšek, krásný pigment a jsou hodně vitální. Uvolnila se rezervace na pejska. V případě Vašeho zájmu o nadějné štěně Vám podá bližší informace chovatelka paní Lenka Formanová - tel. 732865296. 

clara-a-falko.jpg

  

6.6.2018 - štěňátkům Issi a Falka bude 8 týdnů a už brzy půjdou do nových domovů. V CHS Diamond in the heart zůstává fenka. Všechna štěňata jsou pěkná, jednotná v typu s huňatými kožíšky a krásným pigmentem.   

maly-falko.jpg

falko-a-issi.jpg

  

3.6.2018 - dnes mi přišel milý mail od majitelů osmiměsíčního pejska po Gerri Halliwell Zlatá kudrnka a Falkovi. Ronnie (Antonio Zlatá packa) je mohutný pejsek, se silnými rovnými tlapkami, výrazným pigmentem a pěknou srstí. Má výbornou povahu, miluje vodu a procházky přírodou. Moc děkuji za zprávu a fotky a přeji hodně krásných chvil s Ronniem.  

ronnie.jpg

ronnie1.jpg

  

29.5.2018 - červená holčička v Diamond in the heart  

cervena.jpg

 

28.5.2018 - v dnešní poště jsem našla dlouho očekávanou zásilku z FCI z Belgie, Falko je oficiálně Mezinárodním šampionem krásy (C.I.B.).   

c.i.b.jpg 

 

 27.5.2018 - Speciální výstava retrieverů (RK CZ) v Chlumci nad Cidlinou. JCh Crazy Sweet Albipolis se opět krásně prezentovala, získala bezchybný, pěkný posudek od rozhodčí ze země původu, paní Christine Ashton a ze 13 fen si v mezitřídě s Petrou vyběhala krásné 4.místo. Moc gratuluji!!!  

chlumec-crazy.jpg

   

Na této výstavě dosáhl velikého úspěchu Gryffův vnuk Ravel Misantos, který nejen že vyhrál svoji třídu, ale stal se i vítězem speciální výstavy a získal i titul BOS (V1, CAC, VSV, BOS). Gratuluji!!! Psy posuzovala paní Lynn Kipps ze země původu.

  

27.5.2018 - štěňátkům Clarky a Falka bylo 10 dnů, všechna krásně prospívají, Clarka má pro ně dostatek mlíčka. Už brzy otevřou oči a v bedýnce bude zas o něco veseleji. 

apraxia-felon1.jpg

 apraxia-felon.jpg

 

22.5.2018 - prosazovat se začínají i sedmiměsíční štěňátka ze spojení Gerri Halliwell Zlatá kudrnka a Falko. Jedním z nich je pejsek Armin Zlatá packa, který v necelých sedmi měsících má za sebou úspěšně složenou psí maturitu - OVVR - na plný počet bodů. Objevil se i na krajské výstavě v Hradci Králové, kde ve třídě dorostu získal od pana rozhodčího Andráše Polgara krásný posudek a VN1. Moc gratuluji!!! 

 

22.5.2018 - hodně akční medvídek, bráška Armina Arty Zlatá packa 

arty3.jpg

arty1.jpg

arty2.jpg

 

19.5.2018 - CACIB Litoměřice - JCh Crazy Sweet Albipolis (Agatha Sweet Albipolis a Falko) má za sebou další úspěšnou výstavu. Od pana rozhodčího Václavíka získala tato mladá fenka ohodnocení - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS. Petro, moc a moc gratuluji!!!    

crazy-litomerice1.jpg

crazy-litomerice.jpg

  

17.5.2018 - v dnešních nočních hodinách se v CHS Apraxia Felon narodilo Clarce (JCh, Ch CZ, Ch SK Malorca Misantos) a Falkovi 8 krásných štěňátek (2 holčičky a 6 kluků). Štěňátka mají smetanové kožíšky a jsou váhově hodně vyrovnaná. Některá už mají pěkný pigment. Pokud máte zájem o štěňátko (volní jsou pouze 2 pejskové), kontaktujte paní Lenku Formanovou - tel. 732865296. 

apraxiafelon1.den.jpg

apraxiafelon1.den.b.jpg

apraxiafelon1.den.a.jpg

  

16.5.2018 - pár fotek měsíčních štěňátek Issabely a Falka ve slovenské CHS Diamond in the heart. 

diamond-in-the-heart8.jpg

diamond-in-the-heart7.jpg

diamond-in-the-heart6.jpg

                            diamond-in-the-heart5.jpg

diamond-in-the-heart4.jpg

diamond-in-the-hear3.jpg

diamond-in-the-heart1.jpg

  

15.5.2018 - Simba Chlupaté štěstí - 7,5 měsíce 

simba.jpg

humpolec-simba.jpg 

                        a jeho sestřička Sněhurka Chlupaté štěstí 

 humpolec-snehurka.jpg

snezi.jpg

  

13.5.2018 - Klubová výstava retrieverů KCHLS Humpolec - druhý den - rozhodčí Andrzej Stepinski

Sněhurka Chlupaté štěstí - třída dorostu VN1

Simba Chlupaté štěstí - třída dorostu VN1

JCh Crazy Sweet Albipolis - mezitřída V5

Josephine Bismilláhi - mezitřída V4

 Dnešní den byl úspěšný pro štěňata Jezinky a Falka, pro Sněhurku a pro Simbu to byly vůbec první výstavy a oba si vedli  skvěle. Na fotce zleva Simba, maminka Jezinka a Sněhurka. Gratuluji!!! 

simba--jezinka-a-snehurka.jpg

 

12.5.2018 - Klubová výstava retrieverů KCHLS Humpolec - rozhodčí  Rune Fagerström 

Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) - třída dorostu VN2

JCh Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) - mezitřída - V1, CAC (čekatelka klubového šampiona krásy) - na fotce dole

Josephine Bismilláhi (Heidi a Falko) -  mezitřída - V bez pořadí

Athena Rose Bast Darling (Gryffova vnučka) - tř. otevřená - V1, CAC (čekatelka českého šampiona a klubového šampiona)

Všem posílám velkou gratulaci!!!

crazy-humpolec.jpg

  

10.5.2018 - už dlouho jsem nepsala o nás, protože díky mojí dlouhodobé indispozici se nic mimořádného nestalo. O to větší radost mám z dnešní novinky na stránkách RK CZ. V soutěži o nejlepšího retrievera za rok 2017 se Falko umístil na 1.místě jako nejlepší golden a celkově na třetím místě za všechny retrievery. Mám velkou radost a věřím, že se v druhé polovině roku s Falkem zas někde objevíme, ať už na výstavách nebo na zkouškách.   

 falko-portret.jpg

 

8.5.2018 - Carol Sweet Albipolis (Agátka a Falko) má za sebou úspěšný den. V Prosečné u Turnova složila psí maturitu - OVVR, kterou zvládla na plný počet bodů. Moc gratuluji!!! a přeji hodně štěstí na plánovaných výstavách a vyšších zkouškách! 

  

8.5.2018 - výstavní premiéru má za sebou šestiměsíční fenka Sněženka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko). V Mladé Boleslavi na Pojizerské krajské výstavě dostala krásný posudek od pana rozhodčího MVDr. Noska a známku VN2. Moc gratuluji!!! 

snezenka-6m.jpg

  

6.5.2018 - třítýdenní štěňátka v CHS Diamond in the heart začínají lumpačit a poznávat svět i mimo bedýnku. Všichni mají smetanové kožíšky, pěkné hlavičky a krásný pigment.  

diamond-in-the-heart.jpg

  

5.5.2018 - MVP Praha Letňany, goldeny posuzovala paní Lenka Frnčová. V mezitřídě se vystavovaly dvě fenky po Falkovi. JCh Crazy Sweet Albipolis (na fotce dole) získala ocenění V1, CAC, res. CACIB, a stává se tak čekatelkou šampiona krásy ČR. Petro, mám velikou radost a moc gratuluji!!! Druhá fenečka, Josephine Bismilláhi, v té samé třídě získala výbornou a skončila jako čtvrtá. Také Tobě, Katko, gratuluji!!! Oběma fenkám přeji hodně štěstí příští týden na klubových výstavách v Humpolci.  

crazy-jch.jpg

     

2.5.2018 - Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) - sedm měsíců 

snehurka-chs.jpg

  

1.5.2018 - také pětiměsíční pejsek Darwin Moravia gold heart (domácky Lucky) ze spojení Ebby Gold heart a Falka zahájil úspěšně svoji výstavní kariéru. Vystavoval se poprvé ve třídě štěňátek na krajské výstavě ve Slavkově u Brna a získal ocenění VN1. Gratuluji!!! 

lucky2.jpg

lucky.jpg

  

30.4.2018 - štěňátkům Issi a Falka v CHS Diamond in the heart budou ve čtvrtek už tři týdny. Pěkně přibývají na váze, doslova rostou před očima. Issinka je skvělá máma, o štěňátka se vzorně stará a zatím má mléka pro všech devět miminek dostatek.  

falko-a-issi.jpg

falko-a-issi1.jpg

   

21.4.2018 - MVP České Budějovice - rozhodčí pro goldeny -  pan Bojan Matakovič z Chorvatska. 

Dnešní den byl velmi úspěšný pro Falkovu dceru - Crazy Sweet Albipolis, která se vystavovala v mezitřídě a získala V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB a BOB!!! Mám velikou radost, Crazy dokončila juniorského šampiona krásy a stává se čekatelkou interšampiona a šampiona ČMKU. Petro, moc Ti to přeji a držím palce, aby se dařilo i na dalších výstavách.  

crazy-bob.jpg

  

Na koho rozhodně nesmím v dnešní aktualizaci zapomenout a komu patří moje velká gratulace, je JCh CZ, Ch CZ Angel Alps Magic Spell, Gryffova dcera, která se také dnes vystavovala v Českých Budějovicích, a to ve třídě šampionů. Svoji třídu vyhrála a splnila tak poslední podmínku k získání prestižního titulu Český grandšampion. Jitko, moc gratuluji, stálo to za to!!!

                       alpi-grand.jpg

  

19.4.2018 - devítinásobné štěstí v CH Diamond in the heart 

diamond-in-the-heart.jpg

  

15.4.2018 - Sněhurka Chlupaté štěstí - 6,5 měsíce 

snehurka-6-5-mesice.jpg

  

13.4.2018 - další krásná zpráva přišla ze Slovenka. Issabela Diamond in the heart a  Falko se stali rodiči 9 štěňátek - 4 holčiček a 5 kluků. Nebyli to žádní drobečkové, porodní váha se pohybovala od 450 - 470 g. Issinka je skvělá mamina, vzorně se o svá miminka stará. Štěňátkům přeji hodně zdraví, spoustu mlíčka a Issince rychlé nabrání sil. Katko a Milane, gratuluji, prožívala jsem to s vámi. Díky za "reportáž" z porodní bedýnky.  

issi-a-falko.jpg

  

12.4.2018 - v CHS Apraxia Felon Lenky Formanové očekávají májová štěňátka po Falkovi. Maminkou bude krásná zdravá fenka JCh, Ch CZ, Ch SK Malorca Misantos - Clarka (DKK 0/0, DLK 0/0, plnochrupá, nůžkový skus), čekatelka titulů GrandCh Slovenska, Interšampion, německý šampion krásy, lovecky upotřebitelná. Falko s Clarkou tvoří hezký pár a my věříme, že jejich společná štěňátka budou pěkná a zdravá, s vlohami pro loveckou práci. Štěňata budou mít smetanový kožíšek a výrazný pigment.

Před 11 lety se v CHS Misantos narodilo devět nádherných štěňat ze spojení Brendy of Dream Team a našeho Gryffina. Clarka je dcerou Brendičky, Falko synem Gryffa, a proto věříme, že i nám bude štěstí přát a ze štěňátek budeme mít jen a jen radost. Více na http://www.apraxia-felon.com/index.php/stenata. 

clara-a-falko.jpg

 clarka-a-falko.jpg

 

5.4.2018 - Crazy Sweet Albipolis (Agatka a Falko) - čekatelka českého JCH - výstavní úprava od Nataši Romashko. 

crazy.jpg

  

27.3.2018 - půlroční Sněhurka Chlupaté štěstí (Falko a Jezinka).  Příprava na výstavní kariéru. 

snehurka-v-pohybu.jpg 

snehurka-6-mesicu.jpg

 

26.3.2018 - naše milovaná Sandra (Andromeda Flores Vitae) dnes slaví své 9. narozeniny. Sandruško, přejeme Ti hodně a hodně zdraví a spoustu dalších bezstarostně prožitých let se svými lidskými a psími parťáky. Na to, že jsi babičkou mnoha štěňátek (a další jsou na cestě) vůbec nevypadáš. Tak ať Ti zdravíčko dál slouží.  

sandra5.jpg

   

20.3.2018 - seznámení s pernatou a první Sněhurčiny aporty se zvěří (5,5 měsíce). Šikovná holka.  

pernata.jpg

 pernata1.jpg

 

12.3.2018 -  Sněhurka Chlupaté štěstí na socializační procházce po Praze - Karlův most 

snehurka-na-karlove-moste.jpg

  

12.3.2018 - Sněženka Chlupaté štěstí s maminkou Jezinkou 

jezinka-a-snezenka.jpg

 snezenka-s-jezinkou.jpg

snezenka-s-jezinkou1.jpg

  

6.3.2018 - malá, ale šikovná - Sněhurka Chlupaté štěstí 

snehurka.jpg

snehurka1.jpg

  

5.3.2018 - Biko (Dreamer Moravia gold heart) - 15 týdnů 

biko.jpg

  

4.3.2018 - ve spřátelené chovatelské stanici na Slovensku čekají štěňátka po Falkovi. Maminkou bude krásná, zdravá fena Issabela Diamond in the heart, fenka s velmi pěkným rodokmenem. Issinka je vrhovou sestrou jednoho z výstavně nejúspěšnějších psů na Slovensku, Irona, který působí také v rodné CHS. Issi má DKK i DLK 0/0, PRA/Cat/CEA/RD negativní, GR PRA1+2 clear a PPM/PHTVL/PHPV také negativní. Štěňátka budou mít po rodičích GR PRA1+2 clear. Issabela je čekatelkou titulů slovenský šampion krásy a interšampion, je lovecky upotřebitelnou fenou (PZ I.cena).  Na fotkách dole Issi. 

issabela1.jpg 

issabela.jpg

  

6.2.2018 - Sněhurka Chlupaté štěstí  (Jezinka a Falko) - 5 měsíců

snehurka-a-zima.jpg

  snehurka-s-kocourkem.jpg

  

22.2.2018 - Zoenka - Carol Sweet Albipolis (Agátka a Falko) byla na vyšetření u očního specialisty MVDr. Beránka. A výsledek? Prostá dědičných očních vad. Mám radost a gratuluji!!! 

zoenka.jpg

  

19.2.2018 - Dreamer Moravia gold heart - "Biko" (Ebby a Falko) se už brzy vypraví do nového domova. Biko pocestuje do Kolína nad Rýnem. Veterinární předpisy v Německu jsou hodně přísné a neumožňují dovézt štěně dříve, než 3 týdny po očkování proti vzteklině, což je v 15 týdnech života štěněte. Bika tak zatím vychovávají a socializují v rodné CHS. Je to hodně kontaktní, učenlivý pejsek se super povahou.  

biko.jpg

 biko1.jpg

  

14.2.2018 - Sněženka Chlupaté štěstí  (Falko a Jezinka)  - 4,5 měsíce 

snezenka-chs.jpg

  

6.2.2018 - jedna z nejúspěšnějších fen po Gryffovi  - C.I.B., C.I.E, JCH, MultiCH, GrandCH Hayley Sneh Tatier si přidala do své sbírky titulů další titul, a to  Veterán šampión Slovenska. 

hayley.jpg

      

5.2.2018 - další důvod k radosti. Pátým zrentgenovaným štěnětem z CHS Petry Matouškové z Vrchlabí je fenka Claudie Sweet Albipolis (Agatha a Falko). Její klouby jsou stejně jako u předchozích čtyř sourozenců čisté, tedy DKK i DLK 0/0, OCD negativní!!! Gratuluji chovatelce a majitelce této fenky.  Rentgeny vyhodnotil MVDr. Snášil. Na fotce jako štěňátko. 

ruzova1.jpg

 

1.2.2018 -  Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) - 4 měsíce

snehurka-4m.jpg

 snehurka-4m.a.jpg

snehurka-a-kreslo.jpg

snehurka-postoj.jpg

 

22.1.2018 - Annabella Zlatá packa (Gerri a Falko) - 3 měsíce 

annabella.jpg 

annabella1.jpg

    

21.1.2018 - zítra oslaví Gryff své 14té narozeniny. Na svůj věk je ve výborné kondici a my všichni si přejeme, aby mu jeho dobrá uštěkaná nálada, chuť k jídlu a hlavně zdraví vydrželo co nejdéle. 

Gryffe, věřím, že spolu ještě dlouho budeme chodit na procházky po lesních pěšinách. Díky za každý den, který s Tebou můžeme prožívat. Máme Tě moc rádi !!!  

Pár fotek z dnešního dne. 

gryff14let-a.jpg

 gryff14let-d.jpg

gryff14let-e.jpg

gryff14let-f.jpg

gryff14let-g.jpg

gryff14let-h.jpg

 

21.1.2018 - Falko a Hermiona 

hermi.jpg

hermi-a.jpg

hermi-b.jpg

 hermi-c.jpg

 skvrni.jpg

skvrni.jpg

 

17.1.2018 - zimu a hlavně sníh na Lipně máme nejraději 

v-lese5.jpg

v-lese1.jpg

v-lese.jpg

v-lese3.jpg

  

17.1.2018 - Smolíček Chlupaté štěstí (Jezinka X Falko) - ve výcviku na asistenčního psa ve sdružení Pestrá. 

smolicek.jpg

smolicek1.jpg

  

 16.1.2018 - Arty Zlatá packa (Gerri X Falko) - 3 měsíce 

arty-zlata-packa1.jpg

arty-zlata-packa.jpg

 

16.1.2018 - "naše" Nellinka - Ariana Golden Hevanar - taky ráda pomáhá. Petře, moc děkuji za fotky a hlavně za všechnu lásku a péči, kterou Nellince věnujete.  

nellinka.jpg 

 

16.1.2018 - další Falkův potomek - fenka Josephine Bismilláhi (Heidi Bismilláhi X Falko) splnila tu nejdůležitější podmínku nutnou pro uchovnění - klouby má naprosto zdravé, DKK 0/0, DLK 0/0. Rentgenoval a vyhodnotil MVDr. Snášil. Mám obrovskou radost a gratuluji chovatelce a majitelce Katce Kolečářové!!! Pepina má po obou rodičích GR PRA1 a GR PRA2 clear. 

pepina.jpg

    

9.1.2018 - Carol Sweet Albipolis - Zoenka (Agatha Sweet Albipolis X Falko) je zdravá!!! DKK 0/0, DLK 0/0, OCD nepostižen, rentgeny vyhodnotil MVDr. Snášil. Je to již čtvrté štěně z tohoto vrhu, které má tyto nádherné zdravotní výsledky. Gratuluji majitelce Anetě Wagnerové a chovatelce Petře Matouškové!!! 

 

carol.jpg

  

7.1.2018 - všechna štěňátka Moravia gold heart 

moravia-gold-heart.jpg

 

6.1.2018 - štěňatům v CHS Moravia gold heart (Ebby a Falko) bylo 6,5 týdne 

stene3mgh.jpg

stene-mgh.jpg

stene1mgh.jpg

stene2mgh.jpg

  

4.1.2018 - Annabell Zlatá packa - 2,5 měsíce (Gerri a Falko) 

annabell1.jpg

annabell.jpg

  ze stejné CHS Annabellin bráška Armin   

armin.jpg

armin2.jpg

armin1.jpg

 

4.1.2018 - štěňátka Falka a Ebby z CHS Moravia gold heart  

mgh3.jpg 

 mgh4.jpg

mgh.jpg

mgh2.jpg

 mgh1.jpg

 

2.1.2018 - s příchodem nového roku jsme řadu let oslavovali narozeniny našeho prvního goldena Brada z CHS The Best Baron. Dnes by se dožil 16 let. Brad odešel za duhový most před necelými dvěma lety ve věku 14 let a 4 měsíců. Brade, nikdy na Tebe nezapomeneme a není dne, abych si na Tebe nevzpomněla. Navždy zůstaneš v našich vzpomínkách. 

 brad.jpg

 

1.1.2018 - lední medvídě Arty Zlatá packa (Gerri a Falko) - 2 a půl měsíce 

arty-zlata-packa.jpg

  arty-zlata-packa1.jpg

  

 

1.1.2018 

 

  Začíná nový rok a s ním plno předsevzetí a přání. Přeji všem našim kamarádům vydařený skok do nadcházejícího roku, hodně zdraví, spokojenosti, trochu toho štěstí a nejen chovatelských úspěchů. 

Bezztrátový rok 2018!  

falkuv-skok-do-noveho-roku.jpg