Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2018

15.6.2018 - štěňátkům v CHS Apraxia Felon byly 4 týdny. Všechna krásně prospívají, váží kolem 3 kg, jeden pejsek má dokonce 3,5 kg. Všechna jsou zadaná. Období rané socializace zvládají výborně, zvykají si nejen na běžný provoz v domácnosti, ale i na stavební ruch a zvuky z ulice.  

27-dni-af.jpg

af-27-dni.jpg

 

12.6.2018 - ICh, JCh, MultiCh Greys Wi-An-Wa (Gryffindor a Iona Ioleen Perfekt Partner)  si ke své sbírce titulů přidala dalšího, a to polského veterán šampiona. Gratulace posílám do Polska a přeji Greys hodně zdraví do dalších let!!!

greys.jpg

 

11.6.2018 - osmiměsíční štěňátka Jezinky a Falka z Chlupatého štěstí byla na výcvikovém pobytu, který pořádala rodná CHS. Všichni si to náramně užili.   

chs-ve-vode.jpg

Sam

sam.jpg

samik.jpg

 Sněženka

snezenka.jpg

Sněhurka a její aport

snehurka-aport.jpg

Simba

simba.jpg

 

a všichni - zleva Simba, Stefi, Sněženka, Sněhurka a Sam

chs-vsichni.jpg

 

10.6.2018 - štěňátka v CHS Apraxia Felon byla poprvé venku a moc se jim tam líbilo. 

af24den-b.jpg

af24den-a.jpg

af-24den.jpg

  

8.6.2018 - štěňátkům Clarky a Falka v CHS Apraxia Felon byly tři týdny. Miminka krásně prospívají, maminka Clarka má pro ně spoustu mléka, které jim stačí. Všechna mají smetanový kožíšek, krásný pigment a jsou hodně vitální. Uvolnila se rezervace na pejska. V případě Vašeho zájmu o nadějné štěně Vám podá bližší informace chovatelka paní Lenka Formanová - tel. 732865296. 

clara-a-falko.jpg

  

6.6.2018 - štěňátkům Issi a Falka bude 8 týdnů a už brzy půjdou do nových domovů. V CHS Diamond in the heart zůstává fenka. Všechna štěňata jsou pěkná, jednotná v typu s huňatými kožíšky a krásným pigmentem.   

maly-falko.jpg

falko-a-issi.jpg

  

3.6.2018 - dnes mi přišel milý mail od majitelů osmiměsíčního pejska po Gerri Halliwell Zlatá kudrnka a Falkovi. Ronnie (Antonio Zlatá packa) je mohutný pejsek, se silnými rovnými tlapkami, výrazným pigmentem a pěknou srstí. Má výbornou povahu, miluje vodu a procházky přírodou. Moc děkuji za zprávu a fotky a přeji hodně krásných chvil s Ronniem.  

ronnie.jpg

ronnie1.jpg

  

29.5.2018 - červená holčička v Diamond in the heart  

cervena.jpg

 

28.5.2018 - v dnešní poště jsem našla dlouho očekávanou zásilku z FCI z Belgie, Falko je oficiálně Mezinárodním šampionem krásy (C.I.B.).   

c.i.b.jpg 

 

 27.5.2018 - Speciální výstava retrieverů (RK CZ) v Chlumci nad Cidlinou. JCh Crazy Sweet Albipolis se opět krásně prezentovala, získala bezchybný, pěkný posudek od rozhodčí ze země původu, paní Christine Ashton a ze 13 fen si v mezitřídě s Petrou vyběhala krásné 4.místo. Moc gratuluji!!!  

chlumec-crazy.jpg

   

Na této výstavě dosáhl velikého úspěchu Gryffův vnuk Ravel Misantos, který nejen že vyhrál svoji třídu, ale stal se i vítězem speciální výstavy a získal i titul BOS (V1, CAC, VSV, BOS). Gratuluji!!! Psy posuzovala paní Lynn Kipps ze země původu.

  

27.5.2018 - štěňátkům Clarky a Falka bylo 10 dnů, všechna krásně prospívají, Clarka má pro ně dostatek mlíčka. Už brzy otevřou oči a v bedýnce bude zas o něco veseleji. 

apraxia-felon1.jpg

 apraxia-felon.jpg

 

22.5.2018 - prosazovat se začínají i sedmiměsíční štěňátka ze spojení Gerri Halliwell Zlatá kudrnka a Falko. Jedním z nich je pejsek Armin Zlatá packa, který v necelých sedmi měsících má za sebou úspěšně složenou psí maturitu - OVVR - na plný počet bodů. Objevil se i na krajské výstavě v Hradci Králové, kde ve třídě dorostu získal od pana rozhodčího Andráše Polgara krásný posudek a VN1. Moc gratuluji!!! 

 

22.5.2018 - hodně akční medvídek, bráška Armina Arty Zlatá packa 

arty3.jpg

arty1.jpg

arty2.jpg

 

19.5.2018 - CACIB Litoměřice - JCh Crazy Sweet Albipolis (Agatha Sweet Albipolis a Falko) má za sebou další úspěšnou výstavu. Od pana rozhodčího Václavíka získala tato mladá fenka ohodnocení - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS. Petro, moc a moc gratuluji!!!    

crazy-litomerice1.jpg

crazy-litomerice.jpg

  

17.5.2018 - v dnešních nočních hodinách se v CHS Apraxia Felon narodilo Clarce (JCh, Ch CZ, Ch SK Malorca Misantos) a Falkovi 8 krásných štěňátek (2 holčičky a 6 kluků). Štěňátka mají smetanové kožíšky a jsou váhově hodně vyrovnaná. Některá už mají pěkný pigment. Pokud máte zájem o štěňátko (volní jsou pouze 2 pejskové), kontaktujte paní Lenku Formanovou - tel. 732865296. 

apraxiafelon1.den.jpg

apraxiafelon1.den.b.jpg

apraxiafelon1.den.a.jpg

  

16.5.2018 - pár fotek měsíčních štěňátek Issabely a Falka ve slovenské CHS Diamond in the heart. 

diamond-in-the-heart8.jpg

diamond-in-the-heart7.jpg

diamond-in-the-heart6.jpg

                            diamond-in-the-heart5.jpg

diamond-in-the-heart4.jpg

diamond-in-the-hear3.jpg

diamond-in-the-heart1.jpg

  

15.5.2018 - Simba Chlupaté štěstí - 7,5 měsíce 

simba.jpg

humpolec-simba.jpg 

                        a jeho sestřička Sněhurka Chlupaté štěstí 

 humpolec-snehurka.jpg

snezi.jpg

  

13.5.2018 - Klubová výstava retrieverů KCHLS Humpolec - druhý den - rozhodčí Andrzej Stepinski

Sněhurka Chlupaté štěstí - třída dorostu VN1

Simba Chlupaté štěstí - třída dorostu VN1

JCh Crazy Sweet Albipolis - mezitřída V5

Josephine Bismilláhi - mezitřída V4

 Dnešní den byl úspěšný pro štěňata Jezinky a Falka, pro Sněhurku a pro Simbu to byly vůbec první výstavy a oba si vedli  skvěle. Na fotce zleva Simba, maminka Jezinka a Sněhurka. Gratuluji!!! 

simba--jezinka-a-snehurka.jpg

 

12.5.2018 - Klubová výstava retrieverů KCHLS Humpolec - rozhodčí  Rune Fagerström 

Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) - třída dorostu VN2

JCh Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) - mezitřída - V1, CAC (čekatelka klubového šampiona krásy) - na fotce dole

Josephine Bismilláhi (Heidi a Falko) -  mezitřída - V bez pořadí

Athena Rose Bast Darling (Gryffova vnučka) - tř. otevřená - V1, CAC (čekatelka českého šampiona a klubového šampiona)

Všem posílám velkou gratulaci!!!

crazy-humpolec.jpg

  

10.5.2018 - už dlouho jsem nepsala o nás, protože díky mojí dlouhodobé indispozici se nic mimořádného nestalo. O to větší radost mám z dnešní novinky na stránkách RK CZ. V soutěži o nejlepšího retrievera za rok 2017 se Falko umístil na 1.místě jako nejlepší golden a celkově na třetím místě za všechny retrievery. Mám velkou radost a věřím, že se v druhé polovině roku s Falkem zas někde objevíme, ať už na výstavách nebo na zkouškách.   

 falko-portret.jpg

 

8.5.2018 - Carol Sweet Albipolis (Agátka a Falko) má za sebou úspěšný den. V Prosečné u Turnova složila psí maturitu - OVVR, kterou zvládla na plný počet bodů. Moc gratuluji!!! a přeji hodně štěstí na plánovaných výstavách a vyšších zkouškách! 

  

8.5.2018 - výstavní premiéru má za sebou šestiměsíční fenka Sněženka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko). V Mladé Boleslavi na Pojizerské krajské výstavě dostala krásný posudek od pana rozhodčího MVDr. Noska a známku VN2. Moc gratuluji!!! 

snezenka-6m.jpg

  

6.5.2018 - třítýdenní štěňátka v CHS Diamond in the heart začínají lumpačit a poznávat svět i mimo bedýnku. Všichni mají smetanové kožíšky, pěkné hlavičky a krásný pigment.  

diamond-in-the-heart.jpg

  

5.5.2018 - MVP Praha Letňany, goldeny posuzovala paní Lenka Frnčová. V mezitřídě se vystavovaly dvě fenky po Falkovi. JCh Crazy Sweet Albipolis (na fotce dole) získala ocenění V1, CAC, res. CACIB, a stává se tak čekatelkou šampiona krásy ČR. Petro, mám velikou radost a moc gratuluji!!! Druhá fenečka, Josephine Bismilláhi, v té samé třídě získala výbornou a skončila jako čtvrtá. Také Tobě, Katko, gratuluji!!! Oběma fenkám přeji hodně štěstí příští týden na klubových výstavách v Humpolci.  

crazy-jch.jpg

   

 

2.5.2018 - Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) - sedm měsíců 

 

snehurka-chs.jpg

  

1.5.2018 - také pětiměsíční pejsek Darwin Moravia gold heart (domácky Lucky) ze spojení Ebby Gold heart a Falka zahájil úspěšně svoji výstavní kariéru. Vystavoval se poprvé ve třídě štěňátek na krajské výstavě ve Slavkově u Brna a získal ocenění VN1. Gratuluji!!! 

lucky2.jpg

lucky.jpg

  

30.4.2018 - štěňátkům Issi a Falka v CHS Diamond in the heart budou ve čtvrtek už tři týdny. Pěkně přibývají na váze, doslova rostou před očima. Issinka je skvělá máma, o štěňátka se vzorně stará a zatím má mléka pro všech devět miminek dostatek.  

falko-a-issi.jpg

falko-a-issi1.jpg

   

21.4.2018 - MVP České Budějovice - rozhodčí pro goldeny -  pan Bojan Matakovič z Chorvatska. 

Dnešní den byl velmi úspěšný pro Falkovu dceru - Crazy Sweet Albipolis, která se vystavovala v mezitřídě a získala V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB a BOB!!! Mám velikou radost, Crazy dokončila juniorského šampiona krásy a stává se čekatelkou interšampiona a šampiona ČMKU. Petro, moc Ti to přeji a držím palce, aby se dařilo i na dalších výstavách.  

crazy-bob.jpg

  

Na koho rozhodně nesmím v dnešní aktualizaci zapomenout a komu patří moje velká gratulace, je JCh CZ, Ch CZ Angel Alps Magic Spell, Gryffova dcera, která se také dnes vystavovala v Českých Budějovicích, a to ve třídě šampionů. Svoji třídu vyhrála a splnila tak poslední podmínku k získání prestižního titulu Český grandšampion. Jitko, moc gratuluji, stálo to za to!!!

                       alpi-grand.jpg

  

19.4.2018 - devítinásobné štěstí v CH Diamond in the heart 

diamond-in-the-heart.jpg

  

15.4.2018 - Sněhurka Chlupaté štěstí - 6,5 měsíce 

snehurka-6-5-mesice.jpg

  

13.4.2018 - další krásná zpráva přišla ze Slovenka. Issabela Diamond in the heart a  Falko se stali rodiči 9 štěňátek - 4 holčiček a 5 kluků. Nebyli to žádní drobečkové, porodní váha se pohybovala od 450 - 470 g. Issinka je skvělá mamina, vzorně se o svá miminka stará. Štěňátkům přeji hodně zdraví, spoustu mlíčka a Issince rychlé nabrání sil. Katko a Milane, gratuluji, prožívala jsem to s vámi. Díky za "reportáž" z porodní bedýnky.  

issi-a-falko.jpg

  

12.4.2018 - v CHS Apraxia Felon Lenky Formanové očekávají májová štěňátka po Falkovi. Maminkou bude krásná zdravá fenka JCh, Ch CZ, Ch SK Malorca Misantos - Clarka (DKK 0/0, DLK 0/0, plnochrupá, nůžkový skus), čekatelka titulů GrandCh Slovenska, Interšampion, německý šampion krásy, lovecky upotřebitelná. Falko s Clarkou tvoří hezký pár a my věříme, že jejich společná štěňátka budou pěkná a zdravá, s vlohami pro loveckou práci. Štěňata budou mít smetanový kožíšek a výrazný pigment.

Před 11 lety se v CHS Misantos narodilo devět nádherných štěňat ze spojení Brendy of Dream Team a našeho Gryffina. Clarka je dcerou Brendičky, Falko synem Gryffa, a proto věříme, že i nám bude štěstí přát a ze štěňátek budeme mít jen a jen radost. Více na http://www.apraxia-felon.com/index.php/stenata. 

clara-a-falko.jpg

 clarka-a-falko.jpg

 

5.4.2018 - Crazy Sweet Albipolis (Agatka a Falko) - čekatelka českého JCH - výstavní úprava od Nataši Romashko. 

crazy.jpg

 

 

27.3.2018 - půlroční Sněhurka Chlupaté štěstí (Falko a Jezinka).  Příprava na výstavní kariéru.

 

snehurka-v-pohybu.jpg 

snehurka-6-mesicu.jpg

 

26.3.2018 - naše milovaná Sandra (Andromeda Flores Vitae) dnes slaví své 9. narozeniny. Sandruško, přejeme Ti hodně a hodně zdraví a spoustu dalších bezstarostně prožitých let se svými lidskými a psími parťáky. Na to, že jsi babičkou mnoha štěňátek (a další jsou na cestě) vůbec nevypadáš. Tak ať Ti zdravíčko dál slouží.  

sandra5.jpg

  

 

20.3.2018 - seznámení s pernatou a první Sněhurčiny aporty se zvěří (5,5 měsíce). Šikovná holka. 

 

 

pernata.jpg

 

pernata1.jpg

 

 

12.3.2018 -  Sněhurka Chlupaté štěstí na socializační procházce po Praze - Karlův most

 

 

snehurka-na-karlove-moste.jpg

 

 

 

12.3.2018 - Sněženka Chlupaté štěstí s maminkou Jezinkou

 

 

jezinka-a-snezenka.jpg

 

snezenka-s-jezinkou.jpg

snezenka-s-jezinkou1.jpg

 

 

6.3.2018 - malá, ale šikovná - Sněhurka Chlupaté štěstí

 

snehurka.jpg

snehurka1.jpg

 

 

5.3.2018 - Biko (Dreamer Moravia gold heart) - 15 týdnů

 

biko.jpg

 

 

4.3.2018 - ve spřátelené chovatelské stanici na Slovensku čekají štěňátka po Falkovi. Maminkou bude krásná, zdravá fena Issabela Diamond in the heart, fenka s velmi pěkným rodokmenem. Issinka je vrhovou sestrou jednoho z výstavně nejúspěšnějších psů na Slovensku, Irona, který působí také v rodné CHS. Issi má DKK i DLK 0/0, PRA/Cat/CEA/RD negativní, GR PRA1+2 clear a PPM/PHTVL/PHPV také negativní. Štěňátka budou mít po rodičích GR PRA1+2 clear. Issabela je čekatelkou titulů slovenský šampion krásy a interšampion, je lovecky upotřebitelnou fenou (PZ I.cena).  Na fotkách dole Issi.

 

issabela1.jpg 

issabela.jpg

 

 

6.2.2018 - Sněhurka Chlupaté štěstí  (Jezinka a Falko) - 5 měsíců

 

 

snehurka-a-zima.jpg

 

 

snehurka-s-kocourkem.jpg

 

 

 

22.2.2018 - Zoenka - Carol Sweet Albipolis (Agátka a Falko) byla na vyšetření u očního specialisty MVDr. Beránka. A výsledek? Prostá dědičných očních vad. Mám radost a gratuluji!!!

 

 

zoenka.jpg

 

 

 

19.2.2018 - Dreamer Moravia gold heart - "Biko" (Ebby a Falko) se už brzy vypraví do nového domova. Biko pocestuje do Kolína nad Rýnem. Veterinární předpisy v Německu jsou hodně přísné a neumožňují dovézt štěně dříve, než 3 týdny po očkování proti vzteklině, což je v 15 týdnech života štěněte. Bika tak zatím vychovávají a socializují v rodné CHS. Je to hodně kontaktní, učenlivý pejsek se super povahou. 

 

 

biko.jpg

 

 

biko1.jpg

 

  

 

14.2.2018 - Sněženka Chlupaté štěstí  (Falko a Jezinka)  - 4,5 měsíce

 

 

snezenka-chs.jpg

 

 

 

6.2.2018 - jedna z nejúspěšnějších fen po Gryffovi  - C.I.B., C.I.E, JCH, MultiCH, GrandCH Hayley Sneh Tatier si přidala do své sbírky titulů další titul, a to  Veterán šampión Slovenska.

 

 

hayley.jpg

 

 

Hayley dala život mnoha nádherným a zdravým psům, kteří bodují na výstavách i na poli pracovním. Řada z nich se pro svoji vstřícnou povahu aktivně věnuje i canisterapii (Snídaňové štěně Sunny - televize Nova -  budoucí asistenční pes).

 

 

V Brně na Duo CACIB se dařilo hned dvěma jejím potomkům, Gryffovým vnučkám:

 

 

JCH, CH SK, PL Hillary Queen Gold heart - V1, CAC, res. CACIB = CACIB/ V2,res.CAC

 

 

Kinder Molly Gold heart - V2, res.CAC

 

 

a Haylinčině vnučce (Gryffově pravnučce):

 

 

JCH Kassandra  Sneh Tatier - V1,CAC/ V1,CAC, res.CACIB = CACIB 

 

 

Všem gratuluji!!!

 

 

 

6.2.2018 - Duo CACIB Brno 2018

 

 

Josephine Bismilláhi (Heidi a Falko)

 

 

3.2. třída mladých V "5" (Ing. Korda)

 

 

4.2. třída mladých V3 (rakouská rozhodčí Claudia Berchtold)

 

 

pepina-brno.jpg

 

 

Katko, gratuluji a přeji hodně štěstí na dalších výstavách.

 

 

 

5.2.2018 - další důvod k radosti. Pátým zrentgenovaným štěnětem z CHS Petry Matouškové z Vrchlabí je fenka Claudie Sweet Albipolis (Agatha a Falko). Její klouby jsou stejně jako u předchozích čtyř sourozenců čisté, tedy DKK i DLK 0/0!!! Gratuluji chovatelce a majitelce této fenky.  Rentgeny vyhodnotil MVDr. Snášil. Na fotce jako štěňátko.

 

 

ruzova1.jpg

 

 

 

1.2.2018 -  Sněhurka Chlupaté štěstí (Jezinka a Falko) - 4 měsíce

 

 

snehurka-4m.jpg

 

snehurka-4m.a.jpg

snehurka-a-kreslo.jpg

snehurka-postoj.jpg

 

 

22.1.2018 - Annabella Zlatá packa (Gerri a Falko) - 3 měsíce

 

 

annabella.jpg

 

annabella1.jpg

 

 

21.1.2018 - zítra oslaví Gryff své 14té narozeniny. Na svůj věk je ve výborné kondici a my všichni si přejeme, aby mu jeho dobrá uštěkaná nálada, chuť k jídlu a hlavně zdraví vydrželo co nejdéle. 

 

 

Gryffe, věřím, že spolu ještě dlouho budeme chodit na procházky po lesních pěšinách. Díky za každý den, který s Tebou můžeme prožívat. Máme Tě moc rádi !!!

 

 

Pár fotek z dnešního dne.

 

 

gryff14let-a.jpg

 

gryff14let-d.jpg

gryff14let-e.jpg

gryff14let-f.jpg

gryff14let-g.jpg

gryff14let-h.jpg

 

 

21.1.2018 - Falko a Hermiona

 

hermi.jpg

hermi-a.jpg

hermi-b.jpg

 hermi-c.jpg

 skvrni.jpg

skvrni.jpg

 

 

17.1.2018 - zimu a hlavně sníh na Lipně máme nejraději

 

v-lese5.jpg

v-lese1.jpg

v-lese.jpg

v-lese3.jpg

 

 

17.1.2018 - Smolíček Chlupaté štěstí (Jezinka X Falko) - ve výcviku na asistenčního psa ve sdružení Pestrá.

 

smolicek.jpg

smolicek1.jpg

 

 

 16.1.2018 - Arty Zlatá packa (Gerri X Falko) - 3 měsíce

 

arty-zlata-packa1.jpg

arty-zlata-packa.jpg

 

 

16.1.2018 - "naše" Nellinka - Ariana Golden Hevanar - taky ráda pomáhá. Petře, moc děkuji za fotky a hlavně za všechnu lásku a péči, kterou Nellince věnujete. 

 

nellinka.jpg

 

 

16.1.2018 - další Falkův potomek - fenka Josephine Bismilláhi (Heidi Bismilláhi X Falko) splnila tu nejdůležitější podmínku nutnou pro uchovnění - klouby má naprosto zdravé, DKK 0/0, DLK 0/0. Rentgenoval a vyhodnotil MVDr. Snášil. Mám obrovskou radost a gratuluji chovatelce a majitelce Katce Kolečářové!!! Pepina má po obou rodičích GR PRA1 a GR PRA2 clear.

 

pepina.jpg

 

 

9.1.2018 - Carol Sweet Albipolis - Zoenka (Agatha Sweet Albipolis X Falko) je zdravá!!! DKK 0/0, DLK 0/0, OCD nepostižen, rentgeny vyhodnotil MVDr. Snášil. Je to již čtvrté štěně z tohoto vrhu, které má tyto nádherné zdravotní výsledky. Gratuluji majitelce Anetě Wagnerové a chovatelce Petře Matouškové!!!

 

 

carol.jpg

 

 

 

7.1.2018 - všechna štěňátka Moravia gold heart

 

moravia-gold-heart.jpg

 

6.1.2018 - štěňatům v CHS Moravia gold heart (Ebby a Falko) bylo 6,5 týdne 

stene3mgh.jpg

stene-mgh.jpg

stene1mgh.jpg

stene2mgh.jpg

 

 

4.1.2018 - Annabell Zlatá packa - 2,5 měsíce (Gerri a Falko)

 

annabell1.jpg

annabell.jpg

 

ze stejné CHS Annabellin bráška Armin  

 

armin.jpg

armin2.jpg

armin1.jpg

 

4.1.2018 - štěňátka Falka a Ebby z CHS Moravia gold heart 

 

mgh3.jpg 

 

mgh4.jpg

mgh.jpg

mgh2.jpg

 mgh1.jpg

 

 

2.1.2018 - s příchodem nového roku jsme řadu let oslavovali narozeniny našeho prvního goldena Brada z CHS The Best Baron. Dnes by se dožil 16 let. Brad odešel za duhový most před necelými dvěma lety ve věku 14 let a 4 měsíců. Brade, nikdy na Tebe nezapomeneme a není dne, abych si na Tebe nevzpomněla. Navždy zůstaneš v našich vzpomínkách.

 

 brad.jpg

 

 

1.1.2018 - lední medvídě Arty Zlatá packa (Gerri a Falko) - 2 a půl měsíce

 

 

arty-zlata-packa.jpg

 

 

arty-zlata-packa1.jpg

 

  

 

1.1.2018 

 

 

Začíná nový rok a s ním plno předsevzetí a přání. Přeji všem našim kamarádům vydařený skok do nadcházejícího roku, hodně zdraví, spokojenosti, trochu toho štěstí a nejen chovatelských úspěchů.

 

 

Bezztrátový rok 2018!

 

 

falkuv-skok-do-noveho-roku.jpg

 

 

 

 
 

Portrét