Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2017

24.9.2017 - finále WT v Blevicích nám nevyšlo podle mých představ, na pořadu dne byly jiné aktivity a já doufám, že zhruba za tři týdny se na našich webovkách objeví další krásná zpráva. Zde alespoň pár akčních fotek od Báry Břízové. Báro, děkuji.

wt-blevice.jpg

wt-blevice1.jpg

wt-blevice2.jpg

 

23.9.2017 - NVP Brno - goldeny posuzovala paní Hana Ahrens. Zadařilo se Gryffově Alpínce (JCh, Ch Angel Alps Magic Spell), která si ve třídě šampionů vyběhala další titul CAC a do dokončení granda jí chybí už jen jeden CAC. Držím palce, aby se do konce roku podařilo titulu dosáhnout. Jitko gratuluji!!!

Na výstavě měla premiéru ve třídě mladých Falkova dcera Josephine Bismilláhi, která se v konkurenci 9 starších fen rozhodně neztratila, dostala pěkný posudek a skončila na 4. místě. Katko, také Tobě gratuluji a přeji hodně štěstí na dalších výstavách.

 

21.9.2017 - nádherná upoutávka na budoucí štěňátka Gerri a Falka, kterou vytvořila Lucka Kondělková.

Štěňátka se narodí v CHS "Zlatá packa". Krásný český název! Hezké povídání a plno informací nejen o Gerri najdete na http://www.zlatakudrnka.cz/index.php/stenatka

cekame-stenatka.jpg

rodokmen štěňátek 

http://www.k9data.com/pedigree.asp?ID=859311

 

16.9.2017 - prezentace jednotlivých štěňátek Falka a Rose  z CHS "Od Chlumeckého rybníka"

Darwin 

darwin-od-chr.jpg

Dasty 

dasty-od-chr.jpg

Drago 

drago-od-chr.jpg

Darsy 

darsy-od-chr.jpg

Ducky

ducky-od-chr.jpg

 

13.9.2017 - štěňátka Falka a Rose se pomalu chystají do svých nových domovů. Moc jim přejeme, aby se měli dobře, vyrostli z nich zdraví a sebevědomí goldeni a aby svým majitelům dělali jen a jen radost. 

imgp3580.jpg

imgp3515.jpg

imgp3520.jpg

 

11.9.2017 - minulý týden jsme si prodloužili léto a zajeli na pár dnů do Chorvatska. Během dovolené jsme s Falkem absolvovali hned tři výstavy ve městě Karlovac - dvě mezinárodní a jednu klubovou speciální výstavu, pořádanou chorvatským klubem retrieverů. Na tyto výstavy jsem hlásila především kvůli rozhodčím a byla jsem hodně zvědavá, jak Falka ohodnotí. Na mezinárodních výstavách posuzovali pánové Sjoerd Jobse (Švédsko) a Henric Fryckstrand (Švédsko - CHS golden retrieverů Dewmist), na speciální výstavě pak pan Borge Espeland (Norsko - CHS golden retrieverů Zenanas). Jejich posuzování mě nezklamalo, naopak. Všichni tři rozhodčí se shodli, posudky vypadají, jako by se pánové předem dohodli: "nádherná samčí hlava a výraz, silný pes, výborně osvalený, výborný hrudník a předhrudí, výborné úhlení končetin, pevný hřbet, nádherná srst, krásný pohyb a předvedení". Pan Borge Espeland Falkovi do posudku mimo jiné ještě napsal "milá povaha a výraz".

A jak jsme dopadli? Na MVP V1, CAC a V2, res.CAC a na speciální výstavě V2, res.CAC.  Moc si vážím posudků od renomovaných rozhodčích, pánů Fryckstranda a Espelanda. 

plitivice1.jpg 

 plitvice.jpg

21729425_1390949777687868_1901300265_n.jpg

21744611_1390949441021235_1994380383_n.jpg

fotil Damir Vučič - prezident Chorvatského retriever klubu

CHS Imperium Salonae

  

 11.9.2017  - Gerri Halliwell Zlatá Kudrnka je březí !!! Štěňátka se narodí v polovině října. Gerri je krásná zdravá fenka (DKK a DLK 0/0, OCD negativní) s výborným rodokmenem. Má velmi milou povahu, miluje děti a celou svou rodinu. Falko si s Gerri padli hned do oka, lépe řečeno Falko se Gerri moc líbil a ona dělala vše pro to, aby se zadařilo a aby měla štěňátka. Máte-li zájem o štěně z tohoto spojení, kontaktujte už nyní chovatele pana Marka Jelínka (Praha) - telefon 602252505.  

gerri-a-falko.jpg

  

30.8.2017 - Darwin od Chlumeckého rybníka - 5 týdnů

darwin-od-chlumeckeho-rybnika.jpg

 

26.8.2017 - Jezinka Chlupaté štěstí je březí !!! Včerejší sono potvrdilo, co jsme už nějaký ten den tušili. Ze spojení Jezinky a Falka očekáváme zdravá štěňátka s krémovými i zlatými kožíšky, s krásným pigmentem, s výraznými loveckými vlohami. Jezinka je mladá, zdravá fenka (DKK i DLK 0/0) s pěkným rodokmenem, je čekatelkou šampiona práce (5xCACT, Vítěz Jihočeského derby 2016)  a šampiona krásy ČR, je aktivně využívána v lovecké praxi. Na štěňátka se moc těšíme, především proto, že v roce 2007 se v Chlupatém štěstí narodila velmi úspěšná štěňata "Káčka" a v roce 2008  neméně úspěšná štěňata "P" ze spojení Victoria Chlupaté štěstí a náš Gryff. Oba vrhy měly vynikající zdravotní výsledky, krásný exteriér, povahu a vlohy pro loveckou práci. Mnoho z nich se stalo šampiony krásy několika zemí a šampiony práce, dual šampiony ČR. A protože Falko je Gryffinův syn a Jezinka je vnučkou Victorky, tak si od budoucích štěňátek hodně slibujeme. Více na stránkách CHS Chlupaté štěstí - http://www.chlupatestesti.cz/index.php/nabidka-stenatek

jezinka.jpg

 

22.8.2017 - štěňátkům Falka a Rose jsou 4 týdny

falko-a-rose-4-tydny.jpg

s-maminou-a-clarkou.jpg

 

21.8.2017 - Doppel CACIB  Innsbruck - v sobotu jsme si s Falkem vyběhali ve třídě pracovní V1, CACA, a tím jsme dokončili rakouského šampiona krásy. Falko se pěkně předvedl, pan rozhodčí Chris Atkinson ze země původu mu do posudku napsal, že jeho velkou předností je pohyb. V neděli se nám dařilo méně, skončili jsme s oceněním výborný na třetím místě.

fulpmes.jpg

caca-innsbruck.jpg

 

21.8.2017 - Klubová výstava KCHLS Třeboň

Crazy Sweet Albipolis (Falko a Agatha) - V1, CAJC, Vítěz Třeboně mladých, BOJ !!! Moc gratuluji !!! Crazy se stává čekatelkou juniorského šampiona krásy !!! Posuzoval italský rozhodčí pan Alessandro Zeppi.

crazy-boj.jpg

crazy-boj1.jpg

 

Gryffův vnuk Ravel Misantos se zkušenou handlerkou Lenkou Nokič si vyběhal  V1, CAC, Vítěz Třeboně, BOS - také Harrymu a jeho paničce Evě Slavíkové moc gratuluji !!! Pozdrav posílám i do rodné CHS Misantos.

ravel-misantos.jpg

 

16.8.2017 - štěňátkům Rose a Falka byly 3 týdny. Jsou krásná, typově hodně vyrovnaná,  začínají se jim prořezávat zoubky a pěkně přibývají na váze. Zatím jim stačí jen mlíčko od maminky. Rose je báječná máma.

stenatka-rose-a-falko.jpg

stene.jpg

 

13.8.2017 - Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) - MVP Mladá Boleslav - krásný posudek a V4 ze 14 mladých fen. Moc gratuluji a přeji hodně štěstí na dalších výstavách !!!

crazy-mb1.jpg

 

12.8.2017 - Gryff 13 let a 7 měsíců. Každý den jdeme spolu na půlhodinovou až hodinovou procházku do lesa. Myslím, že na svůj věk je ve výborné kondici. Občas ho vezmu také k vodě, rád si zaplave a nosí aporty.  

gryffin-13l-7m.jpg

gryffin-13l-7ma.jpg

gryff-a-voda.jpg

 

10.8.2017 - Pohár světa myslivosti, pořádaný KCHLS v Kosičkách.

V loňském roce se nám s Falkem podařilo oboje zkoušky s titulem CACT vyhrát a Falko se stal i celkovým vítězem tohoto poháru. 

V letošním roce se v Kosičkách dařilo Baddymu (Angel Wings Magic Spell - Gryff X Cashira), který první den dokončil KPZ v I.ceně s titulem res.CACT jako čtvrtý nejlepší pes těchto zkoušek a následující den zabodoval na KZVP, které vyhrál a získal další titul CACT!!! Ilonce a Leošovi moc gratuluji k šikovnému Baddymu!!!

Foto převzato z webu KCHLS.

kosicky-baddy.jpg

 

9.8.2017 - 14 denní štěňátka Falka a Rose krásně prospívají, očička mají rozlepená a začíná jim nejkrásnější období, kdy si uvědomují přítomnost nejen maminky, ale i ostatních sourozenců, začíná oždibování brášků a sestřiček, první pokusy o hry. Štěňátka jsou hodně akční - však také mají být po kom. Mají pěkné kulaté hlavičky a krásný pigment.

od-chlumeckeho-rybnika.jpg

od-chlumeckeho-rybnika1.jpg

od-chlumeckeho-rybnika2.jpg

 

30.7.2017 - štěňátkům Falka a Agatky, která se narodila ve Vrchlabí v CHS Albipolis, je rok. Všem přeji hodně zdraví, plnou mističku dobrot a spoustu krásných chvil se svými rodinami. Držím palce na nadcházející RTG.

albipolis.jpg

 

28.7.2017 - štěňátka krásně přibývají a už mají  jména, moc hezká. Kluci - Darwin, Drago, Dasty a holčičky - Ducky, Darsy.

falko-a-rose-3.den.jpg

 

26.7.2017 - včera se v CHS Od Chlumeckého rybníka narodila Rose a Falkovi štěňátka - 3 kluci a 2 holky. Šesté štěňátko se i přes rychlou pomoc nepodařilo zachránit. Mamince a štěňátkům se daří dobře, Rose se zotavuje po císařském řezu.

O štěňátka se stará i Clarka (parťačka Rose z CHS Apraxia Felon), která převzala péči o miminka v době, kdy se Rose probírala z narkózy. Gratuluji chovatelce a maličkým přeji hodně zdraví!!! 

Všechna štěňátka jsou zadaná.

rose-a-falko-stenata.jpg

falko-a-rose-1.den.jpg

falko-a-rose-1.den-a.jpg

 

  

16.7.2017 - do Mladé Boleslavi jsme se vypravili ještě dnes odpoledne, abychom v závěrečné soutěži bojovali o titul nejkrásnějšího psa celé výstavy. Na BIS jsme nedosáhli, skončili jsme druzí, zvítězil nádherný aljašský malamut. I tak to pro mě byl nezapomenutelný zážitek. Posuzovala srbská rozhodčí paní Štefica Lazič. 

mb1.jpg

 

15.7.2017 - NVP Mladá Boleslav - dokončili jsme Českého Grandšampiona.

Falko včera obdržel  V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB, BIG a Best of Day!!! Posuzoval ing. Korda a v závěrečných soutěžích MVDr. Šimek.  Za fotky děkuji panu Boguajovi.

nvp-mb.jpg

nvp-mb1.jpg

mb4.jpg

 

 

10.7.2017 - Jihomoravské Derby retrieverů Rohozná u Jihlavy

O víkendu jsme se s Falkem přesunuli na Vysočinu, abychom se zúčastnili víkendových zkoušek pořádaných KCHLS. V sobotu jsme nastoupili na KPZ, Falko je dokončil v I.ceně s počtem 227 bodů jako druhý nejlepší pes těchto zkoušek s titulem res.CACT, v neděli pak probíhaly KZVP, které jsme došli také v první ceně s počtem 168 bodů. Falko skončil na tomto derby  na celkovém 5. místě. Zkoušky jsem si moc užila. Nádherná příroda, pěkné terény, organizace zkoušek, korektní rozhodčí a v neposlední řadě i bezvadná parta lidí - nemělo to chybu. 

rohozna.jpg

 

9.7.2017 - KZVP O Procházkův pohár v Roudné u Soběslavi, které už tradičně pořádá RK CZ,  vyhrála šikovná Alpínka (JCh, Ch Angel Alps Magic Spell - Gryff X Cashira). Tyto zkoušky došla v samých 4 a právem získala titul CACT a CCT. Alpí se tak stává čekatelkou českého šampiona práce a od letošního roku i čekatelkou klubového šampiona práce. Jitko, moc Ti gratuluji!!!   

 

2.7.2017 - NVP Klatovy - na této výstavě jsme letos nebyli, ale drželi jsme palce dvěma Falkovým dětem. Poprvé se ve třídě mladých ukázala Crazy Sweet Albipolis (na fotce dole), která získala výbornou a krásné druhé místo ze sedmi fen. Paní rozhodčí Jílkové se moc líbila a napsala jí pěkný posudek: 11 měsíční, milý výraz, nůžky, výborné postavení silných končetin, správná horní linie, typický ocas, stavba celkově odpovídá věku.

crazy-nvp-klatovy.jpg

Její vrhový bráška Caesar Smart Albipolis dostal také hezký posudek a známku výborná. Oběma gratuluji!!!  

 

27.6.2017 - na sobotní MVP v Brně se naposledy ve třídě dorostu předvedla Falkova dcera Josephine Bismilláhi, která od pana rozhodčího MVDr. Šimka dostala moc pěkný posudek a ocenění VN2 (z pěti fen). Katko, gratuluji!!!

 

23.6.2017 - Falko a Rose budou mít štěňátka!!! Dnešní sono potvrdilo, že Rose (Femme Fatale Estrella de Oro) je březí. Štěňátka se narodí koncem července, měla by mít smetanovou barvu a pěkný pigment.  Na malé medvídky se moc těšíme, věříme, že budou typově vyrovnaní, protože Falko a Rose jsou si hodně podobní. Plno  zajímavostí včetně "těhotenského" kalendáře najdete na stránkách budoucí maminky Rose:

https://www.golden-retriver.cz/index.php/stenata-zlaty-retrivr/stenata-zlatyretrivr/2-uncategorised/164-stenata-vrh-d

lidice.jpg

 

23.6.2017 - šikovná Crazy Sweet Albipolis (Agatka a Falko) - 10 měsíců a její příprava na PZ.

crazy-a-kachna.jpg

crazy-a-kachna1.jpg

crazy-a-kachna2.jpg

 

23.6.2017 - Jeremiáš Bismilláhi (Heidi a Falko) - 8 měsíců

jeremiasek8-mesicu.jpg

 

12.6.2017 - Podbrdský pohár v Hrádku u Rokycan.

O víkendu jsme zajeli na Rokycansko, kde se konaly dvě zkoušky, pořádané RK CZ. V sobotu to byly KLZ. Mým cílem bylo dojít tyto zkoušky v I.ceně. Podařilo se, získali jsme pouze dvě trojky, a to za klid na stanovišti - Falko byl uvázaný (tato honitba je hodně zazvěřená a já se bála, aby Falko nevyrazil, kdyby honci zvedli zvěř) a za barvu, kdy Falko jednou sešel. Z devíti zúčastněných psů jsme skončili na pátém místě.

V neděli probíhaly vodní práce, které jsme došli také v I.ceně pouze s jednou trojkou z přinášení. Falkovi se při aportu v terénu nepodařilo uchopit napoprvé kachnu, dvakrát si ji upravoval, a tak jsme dostali malou pomocnou 2, která však ovlivnila výslednou známku. Tady jsme skončili na třetím místě z 11 nastoupených psů.

podbrdsky-pohar.jpg

podbrdsky-pohar-barva.jpg

podbrdsky-pohar-voda.jpg

 

Celkově jsme obsadili nádherné 2.místo (součet bodů za KLZ a KZVP) v Podbrdském poháru. Spolu s Gryffovým dalším synem Adamem (Angel Heart Magic Spell) jsme jako jediní dva obě zkoušky dokončili v I.ceně.  Protože Adam byl o něco málo lepší než Falko, stal se nakonec vítězem letošního Podbrdského poháru!!!!! Vaškovi a Ivaně moc a moc gratuluji k šikovnému Adamovi!!!

Na pátém místě v celkovém pořadí za oba dva dny skončil další Gryffův syn Baddy (Angel Wings Magic Spell), který v sobotu na lesních zkouškách zaváhal na barvě, a ta ho "hodila" do třetí ceny, v neděli pak vodní práce dokončil v I.ceně.  Také Leošovi a Ilonce patří moje gratulace!!! 

 

31.5.2017 - prvním Falkovým štěňátkům (maminka Odeta Emilli z Měsíčních plání) je právě rok. Ebby, Aiwo, Argo, Akime a Alvine, přeji vám všechno nejlepší, hodně zdraví a krásný psí život.

 

emilli-a-falko.jpg

 

28.5.2017 -  rande Falka s temperamentní a milou fenkou Rose (Femme Fatale Estrella de Oro) proběhlo úspěšně, a zda budou z tohoto setkání štěňátka, budeme s jistotou vědět koncem června. Oba dva jsou si hodně typově podobní, mají i stejné povahové vlastnosti a oba jsou šikovní na práci. Více informací o Rose se dozvíte na webových stránkách CHS Od Chlumeckého rybníka - www.golden-retriver.cz  

rose-a-falko.jpg

rose-a-falko1.jpg

  

27.5.2017 - po dlouhé pauze opět na klubové výstavě pořádané RK CZ na Konopišti. Goldeny -  psy posuzovala známá anglická rozhodčí a chovatelka paní Ruth Turner (CHS Amilone). Falka jsem vystavovala ve třídě pracovní a vyběhali jsme si V2, res. CAC. Posudku paní Turner si moc vážím.

Posudek: krásná stavba těla, krásný typ, velmi kvalitní pes, pěkná hlava a výraz, velmi ušlechtilý typ, krásný rovný hřbet, dobře nasazený ocas, pěkná kostra, krásné nohy, výborná kondice, velmi pěkný pohyb, pohybuje se s lehkostí.

 

20.5.2017 - IHA Wieselburg. S Falkem jsme si udělali výlet k našim jižním sousedům do Rakouska. Goldeny na této výstavě posuzovala slovinská rozhodčí paní Maria Korošec. Falko dostal hezký posudek a známku V1, CACA. 

Posudek: Pěkný, silný pes, velmi dobře osvalený, proporcionální, krásná hlava a výraz,  výborný krk, horní linie a nasazení ocasu, dobrý hrudník, pěkná srst, pěkný pohyb, správný temperament.

 

Dnešní den byl významný pro Crazy Sweet Albipolis, která ve svých necelých 10 měsících úspěšně složila psí maturitu. V Prosečné zvládla s Petrou OVVR na plný počet bodů!!! Petro, moc a moc gratuluji  k šikovné fenečce!!!

  

16.5.2017 - Krajská výstava psů Hradec Králové - goldeny posuzoval polský rozhodčí A. Skrzynski. Vstup do třídy mladých se vydařil hned dvěma štěňátkům Agathky a Falka. Cesar Smart Albipolis - V1, VTM, Carol Sweet Albipolis - V2. Krajským vítězem se stal Gryffův vnuk Baddy Jackie´s Dream, který se v závěrečných soutěžích umístil na krásném II.místě za VIII. skupinu.  Na fotce Cesar (Gerri). Všem gratuluji!!!

hradec.jpg

 

8.5.2017 - "Člověk míní, D1 mění...." na klubovou výstavu KCHLS do Humpolce, kam jsem Falka hlásila do třídy pracovní, jsme dorazili pozdě, na D1 se stala nehoda, která nás uvěznila v koloně na hodně dlouho. Stejně jsme si ale s Falkem sobotní den užili, okolo závodiště Zlatá podkova je krásná příroda, vybízející k dlouhým procházkám, a setkání s přáteli, které jsem dlouho neviděla, mi udělalo také radost. Po skončení posuzování proběhlo vyhlášení výsledků Anka cup, s Falkem jsme dostali krásný pohár a diplom za DUAL PURPOSE 2016. Zde jsou naše výsledky za loňský rok:

Výstavy: 9xCAC, 1xres.CAC, 2xV3, CACIB, 3xCAC ČMKU, 2x Národní vítěz, 2x Best dog, Vítěz Třeboně 2016, 3xBOB, BIG, BIG5

Zkoušky: KSZVP Kařez - I.cena,  Pohár světa myslivosti Kosičky: KSZVP - I.cena CACT, Vítěz zkoušek, KPZ - I.cena, CACT,  Vítěz zkoušek, celkový Vítěz Poháru Světa myslivosti, Jihočeské derby: KPZ - I.cena, KSZVP - I.cena, KVZPR - II.cena   

dual-purpose.jpg

Na výstavě jsme potkali kouzelnou Falkovu dceru Pepinu (Josephine Bismilláhi), která se vystavovala v dorostu a po oba dva dny dostala pěkné posudky a známku VN. V sobotu se pořadí nezadávalo, v neděli byla VN2. Katko, moc gratuluji!!!

pepca-humpolec.jpg

 

8.5.2017 - Baddy (FTCh Angel Wings Magic Spell "U") - syn Cashirky a Gryffina  získal na dnešní krajské výstavě ve Staňkově V1, VT, Krajský vítěz. Posuzoval MVDr. Šimek. Ilonko a Leoši, gratuluji!!!

baddy-2.5..jpg

 

27.4.2017 - grooming aneb chystáme se do Humpolce. Za krásnou úpravu srsti a za milé setkání a povídání děkuji Natalyi Romashko. Přichystala si pro mě velké překvapení - je totiž majitelkou Gryffovy vnučky.

grooming.jpg

falko.jpg

 

23.4.2017 - Anka cup (KCHLS) - Falko je DUAL PURPOSE 2016. Mám velkou radost. V loňském roce se nám dařilo jak na poli pracovním, tak i ve výstavním kruhu. Celkově jsme získali 131 928 bodů.

armons-gh.jpg

 

23.4.2017 - MVP České Budějovice

Crazy Sweet Albipolis - VN1 ve třídě dorostu. Panu rozhodčímu ze Slovenska se Crazy moc líbila, zejména její předvedení v pohybu. Gratulaci posílám do Vrchlabí do rodné CHS!!!

 

23.4.2017 - WT Turovec

Včerejší WT se nám nepovedly, tedy abych byla přesnější, Falko pracoval s velkou chutí jemu vlastní, ale já jsem zaváhala hned na první disciplíně, kdy jsem si měla jít pro dummy já a Falko měl zůstat sedět. Zapomněla jsem dát důrazný povel "Zůstaň!" a jakmile jsem se rozešla, Falko vyběhl. Rychle jsem si uvědomila chybu a dala povel, ale už bylo pozdě, takže za 0. Další disciplíny už byly s nádherným počtem bodů. Takže celkově: 20/19/20/0. Co na to říct. Jen to, že chybami se člověk učí. Jak správně říkala Romana Chobotská - nepředvídatelné WT.  Ale nic se neděje, baví nás to a pokračujeme dál...  

 

16.4.2017 - MVP Praha Letňany

Crazy Sweet Albipolis - VN2 ze šesti pěkných feneček ve třídě dorostu

 crazy-sweet-albipolis-1.jpg

crazy-sweet-albipolis.jpg

Caesar Smart Albipolis  - také VN2 ze čtyř pejsků ve třídě dorostu

caesar-smart-albipolis.jpg

Gratuluji chovatelce Petře Matouškové a přeji hodně dalších úspěchů!!! 

 

10.4.2017 - Crazy Sweet Albipolis - 8 měsíců (Falko a Agatha Sweet Albipolis)

crazy-8-mesicu.jpg

 

8.4.2017 - dnes je tomu rok, co nás opustil náš milovaný Brad. Stále na Tebe, Brade, vzpomínáme, navždy zůstaneš v našich srdcích. 

brad.jpg

 

23.3.2017 - v neděli uplyne osm let od doby, kdy se v CHS Flores Vitae narodila naše Sandra - anděl s ďáblem v těle. Je těžko uvěřitelné, že tímto dnem vstupuje do světa seniorů, vidím ji pořád před sebou jako malé zvídavé štěňátko, které má v sobě tolik energie. Kolikrát jsem byla unavená už jen z pohledu na ni, na nevybouřitelné a neúnavné štěně. Dnes je to občas dáma, ale většinou stále stejné třeštidlo. Se svými dětmi -  Hermínou a  Falkem si hodně hraje, ale na druhou stranu má už  také  ráda svůj klid a pohodlí. 

Sandro, máš všechno, co lze pejskům dopřát, milující rodinu, plnou mističku, občas i něco dobrého na zub, a proto Ti nepřejeme nic  jiného než pevné zdraví. Všem sourozencům z vrhu "A" Flores Vitae také jen to nejlepší. Ať jste všichni zdrávi!  Fotky: "jak šel čas..."

 

sandra.jpg

sandra1.jpg

sandra2.jpg

sandra3.jpg

sandra4.jpg

sandra5.jpg

sandra6.jpg

 

22.3.2017 - Josephine Bismillahi (Heidi a Falko) - téměř 5 měsíců. Pepina se chystá na svou výstavní premiéru na NVP v Ostravě.

pepca.jpg

 


18.3.2017 - máme s Falkem za sebou naše první WT. Ještě před měsícem to pro nás byla "španělská vesnice", ale na druhou stranu pro mě velká výzva a chuť zkusit něco jiného, nového. Po úvodní disciplíně ve třídě E  jsem si v duchu říkala, že vědět, do čeho jdu, tak nikdy neseberu odvahu Falka přihlásit. Nicméně je to za námi, bojovali jsme ze všech sil a od sympatických Angličanů jsme dostali celkem 62 bodů z 80 možných. Něco jsem zkazila já, něco Falko, celkově ale jako tým dobré. Všem děkuji za podporu, zejména Romaně Chobotské za skvělé tréninky a cenné rady, Markétě Špičkové za to, že tam byla s námi a držela nám palce a Barboře Křížové za krásné fotky. Těším se na další tréninky a soutěže.

wt1.jpg

wt2.jpg

wt3.jpg

wt5.jpg

wt7.jpg

wt8.jpg

 

14.3.2017 - Bacardi Fidela Amiko "Koudy" - 6 měsíců (Falko a Izzi - Dutch Desire Estrella de Oro)

bacardi.jpg

 

7.3.2017 - Zoey (Carol Sweet Albipolis) se svou smečkou

zoey-se-svou-smeckou.jpg

zoey-hlavicka.jpg

 

6.3.2017 - z včerejšího tréninku na Jílovišti. Za fotku Falka děkuji Petrovi Valentovi.

jiloviste.jpg

 

27.2.2017 - na jednom z posledních letošních honů na Konopišti - Adam (FTCh CZ Angel Heart Magic Spell "U" - Gryff a Cashira)

adam.jpg

 

27.2.2017 - Argo Radost z Kocandy - 9 měsíců

argo-rzk.jpg

argo-rzk1.jpg

 

27.2.2017 - Josephine Bismilláhi (Pepča) - 4 měsíce

pepca-4mesice.jpg

 

27.2.2017 - Crazy Sweet Albipolis - 7 měsíců

crazy-unor.jpg

crazy-unor2.jpg

crazy-unor1.jpg

 

20.2.2017 - sobotní dummy trénink na Jílovišti s Romanou Chobotskou se i přes blátivé počasí vydařil. S Falkem jsme si cvičení moc užili.

dummy.jpg

dummy1.jpg

dummy2.jpg

 

19.2.2017 - ani šikovná Zoey (Carol Sweet Albipolis) nezahálí. S paničkou se zúčastnily loveckého výcviku u Martina Luňáka.

carol.jpg

 

14.2.2017 - Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) - 6,5 měsíce

crazy-6-5-mesice.jpg

 

2.2.2017 - Alvin Radost z Kocandy (Emilli a Falko) ve svých 8 měsících úspěšně složil zkoušky základní poslušnosti ve výcvikovém středisku pro psy v Malenivách u Karlových Varů - http://www.malenivy.cz/. Ze všech zkoušených disciplín získal známku výborná, jeho chování bylo ohodnoceno jako velmi vyrovnané. Gratuluji a přeji hodně radostí a dalších úspěchů majitelům!!!  

31.1.2017 - Alma Ebby Radost z Kocandy - 8 měsíců (Falko a Emilli)

alma-ebby-8-mesicu.jpg

 

31.1.2017 - pár fotek naší Hermíny (Aladriel Golden Hevanar)

p2011216.jpg

p2011206.jpg

p2011259.jpg

p2011221.jpg

p2011312.jpg

p2011249.jpg

 

29.1.2017 - Pepča a Jeremiášek Bismilláhi - 3 měsíce

pepca-a-jeremiasek.jpg

 

22.1.2017 - Gryffovi je 13 let!!! Gryffine, do dalších let, a já věřím, že jich bude ještě hodně, Ti přejeme jen a jen zdraví, všechno ostatní máš. Ať se Ti dobře běhá!!!

p1201024.jpg

gryff-a-falko.jpg

gryff.jpg

gryff-13a.jpg

 

22.1.2017 - Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) - 5 měsíců

crazy-sweet-albipolis.jpg

 

20.1.2017 - také půlroční Alvin (Emilli a Falko) si užívá sněhu a krásné zimy na horách. Roste z něho mohutný pěkný pes.

alvin-na-horach.jpg

 

14.1.2017 - společná fotka naší smečky (zleva Sandra, Gryff, Falko a Hermiona).

vsichni.jpg

vsichni1.jpg

 

9.1.2017 - Pepča (Josephine Bismilláhi - Falko a Heidi) je ještě maličká, na svou výstavní premiéru se teprve chystá.

pepca.jpg

pepina.jpg

 

9.1.2017 - Hanácká národní výstava psů - goldeny posuzovala sympatická rozhodčí z Rakouska, paní Susanne Höger. Na této výstavě se prezentovala hned čtyři štěňátka po Falkovi a Agátce Sweet Albipolis.

Crazy Sweet Albipolis VN1

vystava-crazy.jpg

Carol Sweet Albipolis VN3

vystava-carol.jpg

Caesar Smart Albipolis - VN1

vystava-cesar.jpg

Car Smart Albipolis - N2

vystava-car.jpg

Všem moc gratuluji a přeji hodně štěstí na dalších výstavách. 

 

5.1.2017 - Crazy Sweet Albipolis (Agatha a Falko) - 5 měsíců

crazy-5m..jpg

 

3.1.2017 - Jeremiáš Bismilláhi - 9 týdnů (za chvíli se už na klín a do náruče paničce nevejde)

jeremias-9tydnu.jpg

jeremias-9t..jpg

 

2.1.2017 - letošní nový rok začínám nejen přáním všeho dobrého přátelům, kamarádům a našim příznivcům, ale především vzpomínkou na našeho milovaného Brada (Brad the Best Baron), na jeho nedožité 15. narozeniny. Brade, není dne, kdy bychom si na tebe nevzpomněli. Navždy zůstaneš v našich srdcích, nikdy na tebe nezapomeneme.  

2.jpg